„Avengers: Endgame” trwać będzie trzy godziny?

Od jakiegoś czasu bracia Russo mówią o tym, że finałowa wersja filmu Avengers: Endgame trwać może około trzech godzin. Tym razem trochę ten temat pociągniemy dalej i co nieco go zaktualizujemy.

Według najnowszych doniesień z portalu Collider, Avengers: Endgame ma być najdłuższym filmem wchodzącym w skład Marvel Cinematic Universe. Bracia Joe i Anthony Russo twierdzą, że wciąż obstawiają trzy-godzinną edycję kinową. Oczywiście panowie podkreślili, że praca związana ze składaniem projektu „do kupy” nadal nie jest skończona, bo ciągle jest jeszcze coś do zrobienia, aczkolwiek bracia poinformowali też, że Disney jest jak najbardziej za tym, aby Endgame trwało 180 minut jeśli tylko ma to sprawić, że obraz odniesie sukces.

Myślę, że studio jest za najlepszą wersją tej historii. Obecnie uważamy, że film wypada naprawdę nieźle, a przy okazji mieliśmy świetne opinie i oceny od naszej testowej publiczności. Z tego też powodu cieszymy się z tego, jak to teraz wygląda. Oczywiście wciąż pracujemy nad filmem. To nie tak, że jest on skończony. Pamiętajmy, że jest to kulminacja 22 filmów. To naprawdę potężna historia do opowiedzenia, a przy czymś takim trzeba dać z siebie wszystko. Ładunek emocjonalny to nieodłączna część tej opowieści, a przy okazji jest to też coś ważnego dla nas. Gdy musisz przedstawić tak skomplikowaną fabułę, chcesz aby wywoływała ona silne emocje, które łączą się z poszczególnymi postaciami. Stworzenie czegoś takiego wymaga sporej ilości czasu i zaangażowania. W tym wypadku będą to trzy godziny w kinie i emocjonalne zaangażowanie ze strony odbiorcy.

Ponadto, jako ciekawostkę, Anthony dodał, że odbyły się już 4 pokazy testowe, a w przypadku trzech pierwszych nikt z widzów nie wstał, by pójść do łazienki.  Najwyraźniej każda minuta widowiska była zbyt cenna.


Avengers Endgame


Avengers Endgame

Czwarta część przygód Mścicieli będzie kulminacją 22 połączonych ze sobą filmu. Pozwoli to widowni na doświadczenie punktu zwrotnego w całej tej epickiej wyprawie.


Infinity War zadebiutowało w kinach na całym świecie 27 kwietnia (w Polsce dzień wcześniej). Kontynuacja, A:E będzie mieć swoją premierą 26 kwietnia 2019.

Źródła: ScreenRantComicBook

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Captain Marvel, CineEurope
„Captain Marvel” z kategorią wiekową PG-13

Informacji na temat filmu Captain Marvel ciąg dalszy. Wcześniej pisaliśmy o tym, iż produkcja ta będzie pierwszym obrazem MCU, który wyląduje na

Zamknij