„Black Panther” – Seria figurek od Hasbro

Black Panther z nową serią figurek!

Firma Hasbro wypuściła właśnie do sieci fotki swoich nowych figurek, których zadaniem jest promowanie filmu Black Panther. Wszystkie modele z nowej serii znajdują się obecnie na wystawie MCM London Comic Con. Ich premiera zaplanowana jest na styczeń 2018. „Panterowe” figurki należą do dość popularnej serii produktów – Marvel Legends. Głównie charakteryzują się one dodatkowymi częściami. Tych można używać do zbudowania całkiem nowej postaci, gdy nabędzie się już wszystkie persony z danej linii. Warto również dodać, że każda figurka mierzy 6 cali (około 15,2 cm).

Nowa linia zabawek składać się będzie z kilku postaci. Będą to: T’Challa w całkiem nowym stroju (co jest raczej oczywiste), Nakia, Killmonger w kostiumie Golden Jaguara, a także Okoye. Tutaj należy jednak nadmienić, że Okoye będzie właśnie tą dodatkową postacią, którą można będzie zbudować z części dołączonych do pozostałych zestawów. Cena każdego z nich to $19,99, co po przeliczeniu na naszą walutę daje 73,10 zł.


Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Tony Stark Bruce Banner Happy Hogan Pepper Potts MCU Infinity War Avengers 4
Marvel Studios nie planuje kolejnych dużych team-upów po „Avengers 4”

Josh Brolin o możliwości powstania kolejnych team-upów w MCU po Avengers 4 Marvel Studios jest obecnie w trakcie tworzenia dwóch największych

Zamknij