Dominique Thorne i Robert Downey Jr. rozmawiali o postaci Ironheart!

Jak dowiedzieliśmy się z najnowszej wypowiedzi odtwórczyni roli Riri Williams w filmie Black Panther: Wakanda Forever, Dominique Thorne i Robert Downey Jr. odbyli ciekawą pogawędkę przez aplikację FaceTime.

Postać Ironheart w MCU ma przed sobą świetną przyszłość. Po niedawnym debiucie wyczekujemy już serialu o jej przygodach. Jak dowiedzieliśmy się od Dominique Thorne, rozmawiała ona z RDJ pod koniec kręcenia filmu.

Nie rozmawiałam z Robertem Downeyem Jr, zanim zaczęliśmy kręcić film ale tuż pod koniec filmu miałem okazję porozmawiać z nim przez FaceTime. Zamienił ze mną cudowne słowo o tym, jak bardzo wierzy, że Riri Williams jest i zawsze powinna być jej własną osobą, jej własną koncepcją, że ta spuścizna idzie we właściwym kierunku i wszystkie te piękne i zachęcające rzeczy, które miałam okazję usłyszeć od samego Iron Mana.

Riri

Robert Downey Jr. to aktor, który w MCU odegrał niesamowitą rolę. Kto wie czy kiedyś nie zobaczymy Iron-Mana współpracującego z Riri Williams? Może nawet w takiej formie jak robił to Jarvis i Friday w jego zbrojach? Przecież w komiksach tak to wyglądało. Tony Stark pomagał Riri właśnie jako sztuczna inteligencja.


Źródło: Twitter

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x