“Infinity War” – Dwie nowe ilustracje z postaciami

Do sieci wpadły dwie kolejne grafiki, których zadaniem jest promowanie filmu Avengers: Infinity War. W dodatku reklamują one również coś “do poczytania”, a gdyby tego było mało, pojawił się na nich również ktoś, o kogo fani od pewnego czasu mocno walczyli.

Dwa nowe obrazki reklamujące Infinity War to tak naprawdę ilustracje, które są okładkami dwóch ciekawych “książkowych” pozycji. Pierwsza z ilustracji zapowiada art book The Road to Marvel’s Avengers: Infinity War – The Art of the Marvel Cinematic Unvierse. Ten wydany zostanie w twardej oprawie i będzie go można nabyć na Amazonie.

Avengers Infinity War

Druga ilustracja to z kolei cover art The Ultimate Guide To The Avengers, za którym stoi magazyn Entertainment Weekly. Po tytule można założyć, że jest to przewodnik, który przybliża kinowe wersje Avengersów, Strażników Galaktyki i całej reszty “hałastry”, która pojawiła się na przestrzeni tych dziesięciu lat istnienia MCU.

Avengers Infinity War

Warto tu jeszcze dodać, że na obu okładkach pojawił się w końcu Hawkeye. O obecność Bartona na materiałach promocyjnych IW ostatnimi czasy mocno zabiegali fani. Całą sytuację skomentował niedawno sam Anthony Russo (jeden z reżyserów produkcji), stwierdzając, że ogólny brak postaci, w którą wciela się Jeremy Renner na wszelkich plakatach i obrazkach jest ściśle związana z fabułą filmu.


Bezprecedensowa kinowa przygoda, która od dziesięciu lat siedziała w głowach ludzi z Marvel Studios, i do której prowadził cały dotychczasowy kierunek obrany przez Marvel Cinematic Unvierse. “Avengers: Infinity War” ukaże na srebrnych ekranach największą, najbardziej epicką, a zarazem ostateczną batalię w historii. Członkowie Avengers oraz ich super-sprzymierzeńcy będą musieli poświęcić wszystko w próbie pozbycia się potężnego Thanosa, zanim, dzięki posiadanej mocy, doprowadzi on do całkowitej anihilacji kosmosu.
Reżyserami filmu są Anthony i Joe Russo, a producentem Kevin Feige. Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Michael Grillo, a także Stan Lee są natomiast producentami wykonawczymi.  Tworzeniem scenariusza zajął się duet: Christopher Markus & Stephen McFeely. “A: Infinity War” trafi do kin w Stanach Zjednoczonych 27 kwietnia, 2018. Jego kontynuacja, “Avengers 4”, zadebiutuje rok później (2019).

Avengers: IW zadebiutuje 27 kwietnia (w Polsce dzień wcześniej).

Źródło: CosmicBookNews

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Avengers Infinity War, Spider-Man, Iron Man
“Infinity War” – Dwa najnowsze klipy

W sieci zadebiutowały dwa kolejne materiały wideo z Avengers: Infinity War. Najnowsze klipy reklamowe z Infinity War skupiają się przede wszystkim na Iron Manie,

Zamknij