“Avengers: Infinity War” – Najnowszy promo art!

Parę dni temu prezentowaliśmy Wam jedną z promocyjnych ilustracji filmu Avengers: Infinity War. Przedstawiała ona Thanosa, a także poszczególnych członków Avengersów i Strażników Galaktyki. Dziś z kolei mamy dla Was coś, co swoim wyglądem przywodzi na myśl kamień szlachetny i/lub nowy reaktor łukowy Iron Mana.

Najnowszy promo art z Avengers: Infinity War ukazuje tylko kilkoro z herosów, których zobaczymy podczas seansu. Są to bowiem (brodaty) Kapitan Ameryka, Spider-Man (w zbroi Iron Spider), Iron Man (w nowym pancerzyku ze skrzydełkami), Black Widow i Thor. Oprócz nich dostajemy też czwórkę Strażników Galaktyki – Star-Lorda, Gamorę, Groota (nastolatka) oraz Rocketa. W dodatku wciśnięciu zostali oni w coś, co swoim układem i ogólnym wyglądem przypomina klejnot, a raczej kamień szlachetny… i/lub nowy reaktor łukowy Iron Mana. Sprawdźcie sami.

Avengers Infinity War

Niestety, nie wiadomo gdzie i w jakich okolicznościach zetknięto się z powyższą ilustracją. Design wydaje się na tyle uniwersalny, że można go spokojnie umieścić na koszulce, plecaku, kurtce, czapce czy kubku.Mówiąc prościej – na całej rzeszy różnych przedmiotów.

Infinity War zadebiutuje w polskich kinach już 26 kwietnia! W USA film zagości tydzień później – 4 maja.

Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Black Panther
“Rise of the Black Panther #1-2” (2018) – Recenzja

Rise of the Black Panther #1-2 (2018) Fazę na Czarną Panterę można spokojnie uznać za otwartą. Nie ma dnia ani

Zamknij