Jaimie Alexander powróci do roli Lady Sif

Według portalu Deadline, Lady Sif grana przez Jaimie Alexander powróci do MCU w filmie Thor: Love and Thunder i być może również serialu Loki.

Lady Sif powraca do Marvel Cinematic Universe! Po niewyjaśnionej nieobecności w filmie Thor: Ragnarok lubiana przez fanów postać grana przez Jaimie Alexander powróci na srebrny ekran w filmie Taiki Waititi Thor: Love and Thunder. Wiadomość ta została po raz pierwszy podana przez portal Deadline. Wcześniej postać ta pojawiła się w dwóch pierwszych filmach z serii Thor, a następnie wystąpiła w roli epizodycznej w serialu Marvel’s Agents of SHIELD.

W czasie, gdy kręcono Ragnarok, Alexander była zajęta pracą na planie serialu Blindspot dla NBC. Odkąd ten serial się zakończył, aktorka ma trochę więcej czasu w swoim harmonogramie – przynajmniej na Thor: Love and Thunder oraz potencjalny gościnny występ w serialu Loki  dla Disney+, o którym również poinformował portal.

Na początku tego roku Alexander rozmawiała z fanami podczas transmisji na żywo na Instagramie. Wówczas najwyraźniej poruszyła temat potencjalnego powrotu, powstrzymując się jednak przed ujawnieniem potencjalnych spoilerów:

Nad czym teraz pracuję? Żałuję, że nie mogę wam powiedzieć, ale prawdopodobnie przestałbym istnieć, gdybym rzeczywiście zdradziła wam, co nadchodzi, więc nie mogę wam powiedzieć, ale i tak dziękuję, że pytacie!

Film Thor: Love and Thunder ma trafić do kin 6 maja 2022 roku.

Źródło: ComicBook

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x