Josh Brolin widział 30 minut „Infinity War”, jest zachwycony!

Tylko kilka tygodni dzieli nas od premiery Avengers: Infinity War, a Josh Brolin już teraz miał okazję zobaczyć fragment filmu. Nie omieszkał podzielić się swoją opinią!

Aprobata od samego Szalonego Tytana, to naprawdę coś. Josh Brolin wcielający się w Infinity War w rolę Thanosa, w rozmowie z Flickering Myth, krótko acz jednoznacznie wyraził swój zachwyt nad produkcją.

Widziałem 30 minut ‚Infinity War’ i uważam, że to było niesamowite.

Nieco wcześniej w innym wywiadzie – dla Entertainment WeeklyBrolin przyznał, że chociaż Thanos jest największym złoczyńcą w uniwersum Marvela, to także ma serce. Zapytany o to, czy Tytan żywi jakieś prawdziwe uczucia do swoich przybranych dzieci, odpowiedział:

Myślę, że tak. Kiedy patrzymy na jego relację z Gamorą i widzimy, jak się rozwija… Boże, chciałbym móc Wam powiedzieć. A nie mogę! Kiedy reżyserzy [Joe i Anthony Russo] podeszli do mnie po tym, jak mieliśmy już gotowe jakoś trzy czwarte filmu, powiedzieli: „To nie było zamierzone, by czuć do tego gościa to, co ty czujesz”. Oczywiście, on ma wielki plan, jak ktoś, kto wciąga dzieci w rozlew krwi dla własnych korzyści. Ale potrafi też kochać bardzo mocno i głęboko.

Aktor oświadczył także, że film ujawni wydarzenia z dzieciństwa i dorastania Thanosa – wszystko co kształtowało jego charakter:

On jest inny niż reszta jego rodziny. Wszyscy są Tytanami, wyglądają podobnie, ale on urodził się zdeformowany. Zobaczycie, jak dorastał, zobaczycie, że był jak Quasimodo tamtych czasów, albo jeśli kiedykolwiek czytaliście Pachnidło [powieść Patricka Süskinda z 1985 roku o seryjnym mordercy tęskniącym za pięknem, którego jednak tak odraża zapach ludzkości, że poszukuje zapachu idealnego], to jest to dobra analogia do Thanosa. Odstawał [od reszty]. Był anormalny. Był dziwakiem. I to doprowadziło do oczywistego szaleństwa.

Avengers: Infinity War wejdzie do polskich kin 26 kwietnia.


Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Chadwick Boseman, Black Panther
Kolejne sukcesy zarobkowe filmu „Black Panther”

Black Panther osiąga kolejny sukces! Film Black Panther od Marvel Studios przekroczył kolejny poważny kamień milowy po zaledwie czterech tygodniach

Zamknij