“Legion” – Sezon trzeci będzie ostatnim!

W lipcu informowaliśmy Was, że serial Legion uzyskał zielone światło na wyprodukowanie sezonu trzeciego. Dziś kontynuujemy ten wątek.

Okazuje się, że trzeci sezon serialu Legion, będzie przy okazji tym finałowym. Stacja FX wystosowała w tej sprawie oficjalne oświadczenie. Miało to miejsce podczas TCA Winter 2019 Press Tour. Prezes FX – John Landgraf – dał jasno do zrozumienia, że show zostanie zakończone wraz z wyemitowaniem ostatniego odcinka jego trzeciej serii. Landgraf stwierdził jednak, że projekt nie został nagle skasowany (jak DaredevilLuke Cage czy Iron Fist). Chodzi o to, że twórcy od zawsze planowali zakończenie go po trzech sezonach.


Warto też dodać, że na legionowym panelu podczas tegorocznego San Diego Comic-Conu zaprezentowano fanom pierwszy zwiastun sezonu trzeciego. Niestety, nie został on wypuszczony do sieci. Zamiast tego mamy dla Was jego opis.


Materiał wideo rozpoczyna się od sceny z pękającym jajkiem, z którego wnętrza wypływa czarna maź. Postać z przyszłości mówi, że jest to alternatywna linia czasowa, ale David/Legion wierzy, że jest to Farouk/Shadow King. Osoba z przyszłości mówi, że jest to niemożliwe, gdyż w czasach, z których pochodzi Shadow King nie żyje.

Po chwili przenosimy się do sceny z musicalem. Kamera ukazuje to wszystko z kilku różnych kątów, chcąc przy okazji wywołać efekt dezorientacji. Ogromna istota przypominająca insekt infekuje przyjaciół Davida, używając w tym celu czarnej cieczy. Sam David z kolei walczy z nią na innej płaszczyźnie, widząc ją przy okazji jako mniejszą i zdecydowanie mniej niebezpieczną.

Motyw multiwersum i wielu alternatywnych linii czasowych zaczyna przybierać na sile. Widzom ukazana jest kobieta z wąsami i wieloma głosami. Chwilę później widzimy Lenny. Ta budzi się w pokoju pokrytym karteczkami samoprzylepnymi, które ułożone są w specyficzny wzór. Dziewczyna goniła pewną tajemniczą rzecz, którą okazała się był elektryczna ośmiornica. Światło wytwarzane przez tę istotę przebija się przez okna. Pada pytanie – „czy jest ktoś, kogo kochasz”? w odpowiedzi słyszymy „nie bądź głupi”. 

David wpada na brodatego mężczyznę, podczas gdy sytuację obserwuje pewna kobieta. Także i tutaj pojawia się czarna maź, która wylewa się z brodacza. David walczy z fizyczną formą Farouka, przygotowując się do zmiażdżenia jego głowy przy użyciu kamienia.

Trailer kończy się sceną ucieczki Legiona ze swojego więzienia. Więżący go pytają co mają teraz zrobić, a ktoś odpowiada im „modlić się”.


Źródło: ComicBook

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Przeczytaj poprzedni wpis:
Deadpool, Ryan Reynold, You Are Deadpool
“Deadpool 2” finansowo lepszy od części pierwszej!

Całkiem niedawno na ekrany chińskich kin wszedł film Once Upon a Deadpool, czyli ugrzeczniona wersja Deadpoola 2. Okazuje się, że właśnie dzięki

Zamknij