„Marvel Legacy #1” przedstawi nową postać – Voyager!

W Marvel Legacy #1 poznamy Voyager – nową bohaterkę komiksowego uniwersum Domu Pomysłów

Nadchodzi nowa era dla Marvel Comics. Jak wiadomo od pewnego czasu, wraz z wydaniem Marvel Legacy #1 powrócimy do korzeni komiksowego świata Marvela – zobaczymy, jak powstawał, i poznamy najlepsze momenty z jego długiej historii.  Jednak to nie wszystko. Axel Alonso stwierdził, że wprowadzone zostaną tam również postacie i pomysły jakich Uniwersum Marvela jeszcze nie doświadczyło. Przeczytamy m.in. o prehistorycznych Avengers, a także – jak wynika z najnowszych wieści – o nowej bohaterce – Voyager.

Białowłosa kobieta o oczach bez źrenic. Ubrana w żółty kostium z czarnymi i czerwonymi elementami.

Kim jest Voyager?

Voyager

Pierwsza teoria zakłada, że jest to sposób Marvela na to, by wprowadzić w komiksowy świat filmową wersję Ayeshy z Guardians of the Galaxy 2. W komiksach Ayesha znana jest jako Kismet i chociaż ma swoją historię, nic nie stoi na przeszkodzie, by dać jej nowy początek.

Drugim pomysłem jest to, że Voyager to nowa wersja Goddess, która planowała oczyścić świat (zasadniczo próbując się go pozbyć) i zacząć budować wszystko od początku. Jednak została pokonana przez Adama Warlocka i Thanosa.

Spekuluje się również, że może to być Phyla-Vell, chociaż ta, w przeciwieństwie do dwóch poprzednich kandydatek, nie żyje. Została zabita przez Thanosa, jednak Legacy ma dać wielu postaciom „świeży start”. Więc być może Voyager jest sposobem na to, by przywrócić Phyla-Vell z powrotem na karty komiksów.

Oczywiście może to być też całkiem inna postać, zupełnie nowa – tylko wtedy, w jakim celu by ją wprowadzano?

Wszystkiego dowiemy się po premierze Marvel Legacy #1 – 27 września.


Źródło: Comicbook

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x