Zapowiedź pakietu gier „Lego Marvel Collection”!

Już niedługo wszyscy gracze preferujący konsole będą mogli zgarnąć pakiet o nazwie Lego Marvel Collection z aż trzema klockowymi grami Marvela.

W skład pakietu Lego Marvel Collection wchodzić będą gry Lego Marvel Super HeroesLego Marvel Super Heroes 2, a także Lego Marvel’s Avengers. Pierwsza wydana została w roku 2013, zaś druga w 2017. Ta trzecia z kolei, oparta w dużej mierze na fabule filmów o Mścicielach od Marvel Studios, w roku 2016.

Lego Marvel Collection

Wszystkie te produkcje charakteryzują się przede wszystkim swoim własnym „klockowym” stylem oraz kolorową oprawą graficzną, która przede wszystkim ma trafić do młodszego odbiorcy, choć i dorośli powinni się tutaj wyśmienicie bawić. Każdy tytuł pozwala graczom wcielić się w konkretnych bohaterów Domu Pomysłów. W serii Super Heroes jest ich oczywiście znacznie więcej, gdyż tam fabuła nie była tworzona w oparciu o konkretne filmy i/lub seriale. Dlatego też mamy tam dostęp do ekipy X-Men, Venoma, Deadpoola, Spider-Gwen (Ghost-Spider), Spider-Mana 2099, Black Panthera czy Fantastycznej Czwórki. Oczywiście nie zabraknie też Strażników Galaktyki czy Ant-Mana. Do tego postaci posiadają też po kilka skórek, które różnią się wyglądem.

Cykl Super Heroes posiada też coś na kształt otwartego świata, gdzie w zasadzie niespecjalnie jesteśmy w jakiś sposób ograniczeni. Możemy śmigać kim chcemy i gdzie chcemy. To zdecydowanie plus.

Lego Marvel Collection

Warto też dodać, że w skład wspomnianego zestawu wchodzić też będą wszystkie DLC, które zaliczały się wcześniej do tzw. Season Passa. Dostaniemy tu więc choćby dodatki związane z filmami Captain America: Civil War, Black Panther czy Avengers: Infinity War.


Data premiery Lego Marvel Collection ustalona została na 15 marca. Dostępny on będzie tylko i wyłącznie na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

Źródło: IGN

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Cloak & Dagger
„Cloak & Dagger” – Data premiery drugiego sezonu i plakat!

Od czasu Comic Conu 2018 o serialu Cloak & Dagger było dość cicho. Wtedy to bowiem potwierdzono, że produkcja dostała zamówienie na

Zamknij