Sebastian Stan o przyszłości Bucky’ego w MCU

Sebastian Stan ciągle chce grać Bucky’ego w MCU. Dodatkowo widziałby swoją postać w solowym filmie o Czarnej Wdowie.

Avengers: Infinity War i Avengers 4 będą rozstrzygające dla losów wielu bohaterów, którzy przez ostatnie 10 lat pojawiali się w filmach MCU. Jednak Sebastian Stan jest pełen nadziei, jeśli chodzi o jego postać – Bucky’ego Barnesa.

Podczas trasy promującej Infinity War, w Londynie, Stan udzielił wywiadu HeyUgGuys; został zapytany m.in. o przyszłość Bucky’ego w kolejnych, potencjalnych filmach. Przyznał, że nie ma pojęcia, co go czeka, ale ciągle jest zainteresowany odgrywaniem jego roli. Dodał:

Rozmawialiśmy o tym, co może się wydarzyć, dokąd mógłby się udać a dokąd nie. Ale to tak trudno jest przewidzieć, rozumiecie? Bo po prostu, w pewnym stopniu, to zależy od fanów. To zależy od wielu, różnych rzeczy. Jednak samo to, że zaszedłem tak daleko, było już jak błogosławieństwo. Tak jak wspomniałem, wiedzieliśmy, że mamy potencjał, że możemy zrobić film z Winter Soldierem lub jakąś inną, dowolną rzecz. I jak dotąd wszystko wychodziło świetnie, więc odpukam w niemalowane [żeby nie zapeszyć]. Kontynuujemy to.

Niezależnie od scenarzystów, osobiście Sebastian ma kilka pomysłów na to, co Barnes mógłby robić w tzw. 4 fazie MCU.

Parę tygodni wcześniej entuzjastycznie oświadczył, że „widziałby Bucky’ego jako całkiem innego Kapitana Amerykę„, jednak żeby tak się stało, „historia musiałaby mieć sens, a na to potrzeba trochę więcej czasu”. Kilka dni temu natomiast wyznał, że chciałby, by Bucky pojawił się w niepotwierdzonym jeszcze filmie o Black Widow.

Uważam, że mają bardzo fajną historię. Bardzo zawiłą. W komiksach Bucky był jej [Natashy] nauczycielem. Całość rozgrywała się w określonym, interesującym czasie. Podczas zimnej wojny. To coś jak thriller szpiegowski, film noir, i bardzo ciekawie byłoby zobaczyć to na ekranie. Chciałbym w tym wystąpić, jeśli to zrobią. Mam taką nadzieję. Może to zrobią.

 Póki co, Sebastiana w roli Bucky’ego będziemy mogli oglądać w Infinity War już od 26 kwietnia.


Źródło: ComicBook [1], [2]

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Scarlet Witch
Elisabeth Olsen: Nie sądzę, żeby Scarlett Witch dołączyła do X-Men

Elisabeth Olsen nie wierzy, że zbliżające się przejęcie Foxa przez Disneya wpłynie na jej postać i połączy Scarlet Witch z

Zamknij