Występ muzyczny od Marvel Studios dla chińskich fanów na Sylwestra

Marvel Studios przygotowało występ muzyczny, który zaprezentuje podczas sylwestrowego koncertu Bilibili dla chińskich fanów.

Marvel pod koniec 2020 roku nie przestaje zaskakiwać. Marvel Studios organizuje w Sylwestra występ w musicalowym stylu, który zostanie uzupełniony zapowiedzią tego, co ma wyjść spod skrzydeł studia w 2021 roku. Nie wiadomo jednak jeszcze, kto jest  w ten projekt zaangażowany.

To muzyczne wydarzenie, które prezes Marvel Studios, Kevin Feige, oficjalnie promuje, będzie transmitowane podczas koncertu noworocznego Bilibili, skierowanego do młodej publiczności w Chinach. Chiny są jednym z największych rynków odbiorców branży rozrywkowej na świecie, często pod względem zysków przewyższającym resztę świata. Nacisk Marvela, aby skupić się na azjatyckiej publiczności, jest sprytną biznesową zagrywką, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że w końcu do filmowego uniwersum dołączy azjatycki superbohater, czyli Shang-Chi.

W poniższym materiale wideo Kevin Feige oficjalnie zapowiada wspomniany występ:


Witam wszystkich fanów Marvela w Chinach. Tutaj Kevin Feige, prezes Marvel Studios. Rok 2020 był dla nas wszystkich niezwykłym rokiem, ale razem udało nam się nie stracić nadziei w obliczu bezprecedensowych wyzwań, z którymi musieliśmy się zmierzyć i nigdy nie przestaliśmy opowiadać historii o bohaterach. W przyszłym roku Marvel Studios będzie nadal przenosić historie na duży ekran, zaprezentuje m.in. Black Widow, Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, a także Eternals, rozpoczynając zupełnie nową erę w Marvel Cinematic Universe. Wcześniej odbędzie się również występ noworoczny o tematyce marvelowskiej na powitanie Nowego Roku. Włącz noworoczną galę Bilibili 31 grudnia i zobacz, co nadejdzie w 2021 roku.

Jak na razie nie znamy jednak szczegółów tego wydarzenia. Może być to występ, w którym wezmą udział członkowie obsady filmów Marvel Studios, ale równie dobrze może to być występ orkiestry lub zespołu muzycznego prezentującego znane muzyczne motywy z produkcji Marvela. Na więcej informacji na temat musimy jednak jeszcze poczekać.


Źródło: ComicBook

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x
()
x
Przeczytaj poprzedni wpis:
Strażnicy Galaktyki
“Strażnicy Galaktyki” (Tom 2) – Recenzja

Strażnicy Galaktyki (Tom 2) Jeśli w tym świątecznym okresie brakuje Wam wrażeń, a lepienie pierogów i porządki nie dostarczają wystarczającej

Zamknij