Zapowiedzi nowych serii komiksowych: „Guardians of the Galaxy”, „Iron Man 2020”

Podczas New York Comic Con Marvel zapowiedział kilka nowych serii komiksowych na przyszły rok. Wśród postaci, które otrzymają własne, nowe komiksy są Guardians of the Galaxy i Iron Man.

Może minąć jeszcze kilka lat, zanim Guardians of the Galaxy powrócą na ekrany kin, ale w międzyczasie komiksy zaprezentują zupełnie nową iterację tego kosmicznego zespołu. Po krótkiej, ale pełnej akcji serii Strażników pisanej przez Donny’ego Catesa w tym roku, Marvel ogłosił zupełnie inny kierunek dla Star-Lorda i reszty grupy, wraz z całkowicie nowym zespołem kreatywnym.

Podczas panelu Next Big Thing na New York Comic Con, Marvel ogłosił, że scenarzysta komiksu Immortal Hulk, Al Ewing, będzie autorem nowej serii Guardians of the Galaxy w 2020 roku. Za rysunki będzie odpowiadał Juann Cabal (Friendly Neighborhood Spider-Man).

Immortal Hulk jest jedną z najbardziej docenianych historii Marvela w ciągu ostatniego roku, więc zrozumiałym jest, że Ewing otrzymał kolejną znaną grupę postaci, o której może tworzyć. Marvel potwierdził, że seria Guardians będzie serią ciągłą.

Kiedyś byli zespołem odmieńców. Teraz są rodziną i zasłużyli na spokój. Ale wszechświat nie jest miejscem spokojnym i jego sytuacja tylko się pogarsza. Wielkie Imperia są pogrążone w chaosie. Rządy prawa są martwe. I pośród chaosu powrócili Bogowie Olimpu – zwiastuny nowej ery wojny, odrodzeni, aby wypalić swój ślad na samych gwiazdach. Ktoś musi strzec galaktyki – ale kto przyjmie misję? I czy to przeżyją? Al Ewing (Immortal Hulk) i Juann Cabal (Friendly Neighbourhood Spider-Man) wprowadzą cię za kulisy całego Wszechświata Marvela pełnego akcji i napięcia!


W 1984 roku w komiksie Machine Man #2 Tony’ego Starka odwiedziła przyszła wersja Iron Mana, podróżująca z 2020 roku. Oczywiście, w końcu w przyszłym roku ta przyszłość stanie się faktem, a Marvel da postaci Arno Starka kolejną szansę na pojawienie się na kartach komiksów. W styczniu pojawi się nowa seria Iron Man 2020 i rozpocznie się wydarzenie, które według Marvela „na nowo zdefiniuje” tę postać na zawsze.

Iron Man 2020 zostanie napisany przez Dana Slotta i Christosa Gage’a, a za oprawę graficzną komiksu odpowie Pete Woods. Seria ma składać się z sześciu numerów. Po tym, jak los Tony’ego Starka zostanie ujawniony w tym komiksie, jego brat Arno przejmie rolę Iron Mana.

Przyszłość jest teraz! Sztuczne Inteligencje stanowią wyraźne i aktualne zagrożenie dla ludzkości i muszą zostać doprowadzone do porządku! Robot Rebellion walczy o ustanowienie praw robota! A Arno Stark TO Iron Man!


Źródło: ComicBook/ComicBook

Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tomek 658

Czy ów Slott to nie jest ten autor ostatnich przygód Spidermana?

Tom.C

Tak, tak masz rację. To ten sam autor. Jak na to wpadłeś. Chyba czytasz wszystkie nowe komiksy.

Maniek 72

Trochę kolega czyta a nie ulega takim czy innym nałogom. Trzeba coś robić w życiu. A nie wegetować.

Maurycy

Wiele osób czeka na to, że przeczytają wybitne komiksy. Przecież to prawda stara jak Świat. Kto by nie chciał powtórki: złotej, srebrnej czy brązowej ery komiksów. Albo jakiejś całkiem nowej szmaragdowej bądź diamentowej.

Pati2

Można gdybać i gdybać. I raczej wszystko się na tym kończy.

Pati

Pati nie bądź taką pesymistką. Trochę optymizmu i wiary w lepszy Świat.

6
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x