„Avengers: Endgame” – Fanowski plakat!

W sieci zadebiutował kolejny oficjalny plakat filmu Avengers: Endgame.

Najnowsza grafika, która promuje Endgame utrzymana jest w kompletnie innych niż dotychczas barwach. Zamiast fioletu i złota dostajemy… czerwień i szarość. W dodatku poster ujawnia nowiutkie uniformy Avengersów (wraz z Hulkiem, aczkolwiek Thor i Captain Marvel mają na sobie charakterystyczne dla nich kostiumy). Co ciekawe, nad wszystkimi postaciami złowrogo góruje Thanos… Warto również dodać, że poniższa ilustracja jest kompletnie fanowska, a odpowiada za nią niejaki spdrmnkyxxiii. Miłego oglądania.

Avengers Endgame


Avengers Endgame

Po wyniszczających wydarzeniach ukazanych w „Avengers: Infinity War”, wszechświat jest w ruinie na skutek działań Szalonego Tytana, Thanosa. Z pomocą pozostałych przy życiu sojuszników, członkowie Avengers muszą zebrać się raz jeszcze, aby odwrócić to, do czego doprowadził Thanos, i raz na zawsze przywrócić porządek we wszechświecie, bez względu na to, jakie konsekwencje może to ze sobą przynieść.


Czwarta część przygód Mścicieli będzie kulminacją 22 połączonych ze sobą filmów. Pozwoli to widowni doświadczyć punktu zwrotnego w całej tej epickiej wyprawie.


Infinity War zadebiutowało w kinach na całym świecie 27 kwietnia (w Polsce dzień wcześniej). Kontynuacja, Avengers: Endgame będzie mieć swoją premierą 26 kwietnia 2019.

Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Disney Marvel 20th Century Fox
Umowa Disney/Fox oficjalnie wchodzi w życie!

To już pewne! Studio 21st Century Fox poinformowało, że już jutro (20.03.2019) umowa pomiędzy nimi i Disneyem wchodzi w życie!

Zamknij