Redakcja

Poznaj ekipę Planety!


SQ, Redakcja, Redaktor Naczelny, Avatar
Ksywa: SQ (Michał)
Rola: Admin/Redaktor Naczelny/Newsman
O sobie: Od dziecka pasjonat klimatów superhero, fantastyki oraz post-apokalipsy (i kotów też). Namiętny gracz, kinoman i zapalony książkofil (fantasy to jego konik) z całkiem sporym doświadczeniem. Fan zapatrzony w wydawnictwo Marvel pod względem komiksów, kinowych produkcji oraz seriali. Treść w internecie tworzy odkąd pamięta.

Ksywa: Zireael (Ola)
Rola: Zastępca Admina/Redaktorka/Newsmanka/Korektorka


O sobie:
 
Miłośniczka kryminalistyki, fantastyki i mitologii, ze szczególnym uwzględnieniem tej nordyckiej. Kiedyś uwielbiająca X-Menów, teraz sympatię dzieli między Thora a Kapitana Amerykę. W wolnych chwilach włóczy się po Tatrach lub innych górkach i pagórkach (koniecznie z dobrą książką w plecaku).


Ksywa: WKP (Michał)
Rola: Redaktor

O sobie: Komiksy uwielbia i czyta od dziecka. Również o komiksach (m.in.) pisze. Zdarzyło mu się także rysować. Szczęśliwy posiadacz lepszej połowy, która nie tylko akceptuje jego zainteresowania, ale i lubi.


Ksywa: Dee Dee (Daria)
Rola: Redaktorka/Newsmanka

O sobie: Oddała serce Marvelowi, choć nie stroni też od DC. Swoją przygodę z superhero rozpoczęła od filmów i kreskówek z X-Menami, dzięki którym zakochała się w Gambicie i do dziś skrycie marzy, że kiedyś zostanie jego żoną. Gdy nie czyta komiksów, zajmuje się oglądaniem seriali, czytaniem książek, nadrabianiem klasyków kina i nauką języków obcych (głównie hiszpańskiego).


Ksywa: Rose / Vombelka (Natalia)
Rola: Redaktorka

O sobie: Ogromna fanka Marvel Cinematic Universe, dopiero wkraczająca w świat komiksów Marvela. Poza tym miłośniczka fantastyki, filmów fantasy i bujania w obłokach. W dodatku na duszę artystki Lubi śpiewać, rysować, robić bransoletki z muliny. Prowadzi bloga Vombelka.


Buarey

Ksywa: Buarey (Błażej)
Rola: Redaktor

O sobie: Buarey to dziwne stworzenie. Trochę Gundam, trochę domorosły (budżetowy) Tony Stark. Miłośnik fantastyki przeróżnej. Książki, komiksy, filmy, gry (planszówki też). Największa korpomenda serwisu Wypadkowa Przypadku, gdzie jest Redaktorem Naczelnym. Wydaje mu się, że ludzie go lubią.


Ksywa: Lynn (Renata)
Rola: Redaktorka

O sobie: Niepoprawna fanka komiksów Marvela, niestroniąca od DC czy Dark Horse Comics. Wielbicielka Star Wars, która w wolnych chwilach ogląda masę seriali z gatunku horror, sci-fi i thriller. Zainteresowana charakteryzacją filmową.


Ksywa: Powiało Chłodem (Beata)
Rola: Redaktorka

O sobie: Recenzentka i felietonistka współpracująca z takimi portalami jak Gavran, Szortal czy Gildia. Obsesyjna czytaczka i kolekcjonerka książek, a przy tym wielka miłośniczka smoków. Jedyna odpowiedzialna za teksty z bloga Powiało Chłodem. Kobieta orkiestra w wolnych chwilach organizująca Jagacon 2017.


Ksywa: Sida (Kasia)
Rola: Redaktor wyjazdowy (festiwale, konwenty i inne imprezy)

O sobie: Fanka komiksów, science-fiction oraz gier komputerowych i niekomputerowych. Czasami pisze, chociaż zazwyczaj zadowala się niemym ocenianiem każdego przyswajanego dzieła popkultury.