„Doctor Strange 2” i „GotG Vol.3” – poznamy nowe postaci!? [PLOTKI]

W sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje odnośnie tego, kogo zobaczymy w Doctor Strange 2 i Guardians of the Galaxy Vol. 3.

Doctor Strange 2 i Guardians of the Galaxy Vol. 3 zadebiutują w kinach prawdopodobnie dopiero za dwa lata, w 2021 roku (chociaż w przypadku DS 2 mówi się ostatnio o 2020). Jednak już teraz na Twitterze pojawiają się plotki na temat obu filmów.

Z reguły na wszystkie takie doniesienia powinniśmy patrzeć z przymrużeniem oka, ale… może jest w nich ziarno prawy. Nowe informacje pochodzą bowiem od użytkownika znanego jako @RogerWardwell, który przez ostatnie lata kilkukrotnie podawał szczegóły z różnych nadchodzących produkcji, w tym te z Endgame dotyczące m.in. „masy ciała” Thora.

Według zamieszczonych tweetów (KLIK, KLIK):

W sequelu Doctora Strange’a może powrócić Ancient One (Tilda Swinton prowadzi rozmowy z Marvel Studios w tej sprawie) Ponadto w filmie mają pojawić się, znani z komiksów, Jericho Drumm (znany tez jako Doctor Voodoo/Brother Voodoo, który w zeszycie The New Avengers #53 przejął po Stephenie tytuł Sorcerer Supreme) oraz Clea (siostrzenica Dormammu, uczennica i ukochana Strange’a, później jego żona).

Co do Guardians of the Galaxy Vol. 3: mamy zobaczyć twórcę RocketaHigh Evolutionary, a także jego miłość, wydrę Lyllę. Dodatkowo Nebula i Star Lord mają zacieśnić swoją przyjaźń, a Draxa czeka ogromna niespodzianka, gdy okaże się, że jego córka żyje.

Dajcie znać, co o tym myślicie. My na pewno będziemy wypatrywać nowych informacji w temacie.


Avengers Endgame

Po wyniszczających wydarzeniach ukazanych w „Infinity War”, wszechświat jest w ruinie na skutek działań Szalonego Tytana, Thanosa. Z pomocą pozostałych przy życiu sojuszników, członkowie Mścicieli muszą zebrać się raz jeszcze, aby odwrócić to, do czego doprowadził Thanos, i raz na zawsze przywrócić porządek we wszechświecie, bez względu na to, jakie konsekwencje może to ze sobą przynieść.


Czwarta część przygód Mścicieli jest kulminacją 22 połączonych ze sobą filmów. Pozwoli to widowni doświadczyć punktu zwrotnego w całej tej epickiej wyprawie.


Infinity War zadebiutowało w kinach na całym świecie 27 kwietnia (w Polsce dzień wcześniej). Kontynuacja, Endgame, weszło do polskich kin 25/26 kwietnia. Film można już oglądać w całym kraju.

Przypominamy, że Endgame nie było ostatnim filmem fazy trzeciej Marvel Cinematic Universe. Tę zamknie dopiero Spider-Man: Far From Home, czyli sequel solowych przygód Spider-Mana z Tomem Hollandem w roli głównej.

Peter Parker powraca w „Far From Home”, kolejnym rozdziale przygód Spider-Mana z MCU po „Homecoming”. Nasz przyjacielski Pajączek z sąsiedztwa decyduje się na dołączenie do swojego najlepszego kumpla Neda, a także MJ i reszty ekipy z jego szkoły w wakacyjnej wycieczce do Europy. Niestety, plan Petera, aby zostawić swoje superbohaterskie alter-ego i wszystko co z tym związane w domowej szafie szybko ląduje w koszu. Chłopak niechętnie zgadza się pomóc Nickowi Fury’emu w odkryciu tajemnicy, jaka stoi za atakami dziwnych stworzeń, związanych z poszczególnymi żywiołami, które wywołują prawdziwą panikę na całym kontynencie!”


Spider-Man Far From Home


Far From Home wejdzie na ekrany kin niecałe trzy miesiące po premierze Avengers: Endgame – 2 lipca (wtorek), 2019. Będzie to również pierwszy film MCU, który ukaże świat po wprowadzeniu zmian, do których doszło wraz z premierą wspomnianej czwartej części Mścicieli.


Źródło: CBR [1], [2]

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Avengers Endgame
„Avengers: Endgame” – Replika Nano Rękawicy!

Firma Hot Toys niedługo wyda na rynek swoją własną replikę Nano Rękawicy Nieskończoności z filmu Avengers: Endgame. Koncern Hot Toys, który

Zamknij