Kolejny teaser komiksowgo eventu „Spidergeddon”
W sieci pojawił się kolejny teaser komiksowego eventu Spidergeddon
Marvel Comics zaprezentowało nowy teaser, który zwiastuje wydarzenie o nazwie Spidergeddon. Nastąpi ono pod koniec 2018. Widzimy na nim różne wersje pajęczych postaci z całego Multiwersum (na czele z Milesem Moralesem i Gwen Stacy) z dopiskiem mówiącym o tym, iż event rozpocznie się już niedługo.
Oprócz tego poznajemy też ekipę odpowiedzialną za nowe wydarzenie w świecie Marvela, czyli scenarzystę (Christos Gage) i artystę (Jorge Molina).
Plakat możecie zobaczyć poniżej:
Jak widać na załączonym obrazku, Spidergeddon rozpocznie się już w październiku tego roku. Wiadomo też, że powróci zła rodzina międzywymiarowych „wampirów” (ang. Inheritors / pl. Dziedziczący), która podczas Spiderversum polowała na Spider-Mana i wszystkie jego wersje z alternatywnych rzeczywistości.
Co zostało również potwierdzone? Chociażby to, że w evencie pojawi się Pajączek z uniwersum, które zostanie zaprezentowane wraz z grą Spider-Man na PS4. Oprócz niego ujrzymy też chociażby Silk, Spider-Gwen, Milesa Moralesa, Spider-Mana 2099, Spider-Woman, Superior Spider-Mana czy Scarlet Spidera.
Źródło: ComicBook