Krysten Ritter została hospitalizowana

Krysten Ritter trafiła do szpitala, podczas trasy promocyjnej swojej książki!

Gwiazda serialu Jessica Jones Krysten Ritter, została ostatnio hospitalizowana z powodu nagłej choroby. Gwiazda zachorowała podczas trasy promującej jej pierwszą powieść. Aktorka została zmuszona odwołać wszystkie spotkania z fanami, w związku z tym rozdawanie autografów, na terenie Chicago, gdyż nagle źle się poczuła.

Aktorka podzieliła się poniższym zdjęciem na swoim Instagramie:

Książka Ritter nosi tytuł Bonfire, a poniżej prezentujemy sopis dystrybutora:

-Mineło 10 lat odkąd Abby Williams opuściła rodzinny dom i usunęła wszelkie ślady jej małomiasteczkowego pochodzenia. Teraz pracuje jako prawnik środowiskowy w Chicago i rozpoczyna ogromną karierę, mając wielki apartament i sporo przygód na jedną noc.
-Jej nowa sprawa zabiera ją z powrotem w rodzinne strony, do Barrens w stanie Indiana, i wówczas życie Abby zaczyna się kruszyć. Z zadaniem, by zinfiltrować firmę Optimal Plastics, najbardziej dochodowy biznes ekonomiczną w tej okolicy, Abby zaczyna mieć dziwne powiązania z największym skandalem z Barrens, sprzed dekady, uwzględniającym postać popularnej Kaycee Mitchell i jej najbliższych przyjaciół – przynajmniej zanim Kaycee zaginęła.

-Abby wie, że klucz do rozwiązania każdej zagadki, tkwi w jej słabych punktach, czyli pytaniach bez odpowiedzi. Kiedy desperacko próbuje odkryć co się stało z Kaycee, problemy z przeszłości zaczynają wychodzić na wierzch, zaś ona zaczyna wątpić w swoje obserwacje. Jakby tego było mało, odkrywa jeszcze bardziej niepokojącą tajemnicę – rytuał zwany „Grą” – który zagrozi reputacji i życiu społeczności Barrens. To odkrycie może ją pochłonąć.
-Wraz z niesamowitymi zwrotami akcji, wolno budowanym napięciem oraz historią umiejscowioną w niewielkim miasteczku, na powierzchni pięciu klaustrofobicznych mil kwadratowych, Bonfire to mroczne odkrywanie, tego co się dzieje, kiedy przeszłość zderza się z teraźniejszością.

Prace nad drugim sezonem serialu Jessica Jones rozpoczęły się w kwietniu 2017. Premiera planowana jest na przyszły rok.


Źródło: ComicBook

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x