„Morbius” – Tyrese Gibson dołącza do obsady filmu

Ekipa filmu Morbius stale się powiększa.

Okazuje się, że tym razem do obsady filmu Morbius oprócz Jareda Harrisa, dołączył też Tyrese Gibson. Znany jest on głównie ze swoich występów w kinowej serii The Fast and The Furious, gdzie wciela się on w postać Romana Pearce’a. Niestety. Na chwilę obecną nie wiadomo jaką rolę w nowym dziecku studia Sony odegra Gibson.

Tyrese Gibson, Morbius


Morbius wejdzie do kin 31 lipca, 2020.

Jared Leto jest aktorem, który na swoim koncie ma już Oscara (otrzymał go w roku 2013 za najlepszą rolę drugoplanową w filmie Dallas Buyers Club). Całkiem niedawno można było go zobaczyć również jako Jokera Suicide Squad od Warner Bros. i DC. Leto jest także wokalistą zespołu 30 Seconds to Mars. Sama produkcja – Morbius – ma z kolei rozbudowywać uniwersum (Sony’s Universe of Marvel Characters – SUMC), które zapoczątkował film Venom.


Morbius, The Living Vampire

Za stworzeniem komiksowego Morbiusa stoją Roy Thomas Gil Kane. Postać po raz pierwszy pojawiła się komiksie The Amazing Spider-Man #101 (z roku 1971). Początkowo zaczynał on jako czarny charakter, ale w końcu doszło do jego transformacji w (anty)bohatera, który dostał swoją solową serię Morbius: The Living Vampire Vol. 1. Run ten zapoczątkowany został w roku 1992 i ciągnął się przez 32 zeszyty doku roku 1995. Kontynuacja, czyli kolejny solowy cykl (Morbius: The Living Vampire Vol. 2) ujrzał  światło dzienne dopiero w roku 2013 i liczył sobie jedynie 9 zeszytów.


Źródło: ComicBook

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x