„The Punisher” – Billy Russo/Jigsaw na ruchomym plakacie

Do premiery drugiego sezonu serialu Marvel’s The Punisher coraz bliżej, a w sieci codziennie można odnaleźć nowe materiały z nim związane. Dziś mamy dla Was właśnie jeden z nich.

Najnowsza grafika reklamująca drugi sezon Marvel’s The Punisher to tak naprawdę ruchomy plakat, który ukazuje transformację Billy’ego Russo (w tej roli Ben Barnes) w jednego z najbardziej charakterystycznych przeciwników mściciela z czaszką na torsie – Jigsawa. W skrócie – od żołnierza, a przy tym „brata” Franka, przez najemnika, aż po kryminalistę. Materiał pojawił się na oficjalnym Twitterze serialu. Sprawdźcie zresztą sami.

Drugi sezon solowych przygód Franka Castle pojawi się na Netflixie już 18 STYCZNIA.

Warto przypomnieć, że całkiem niedawno Marvel i Netflix ogłosili, że seriale Daredevil, Luke Cage oraz Iron Fist nie doczekają się kolejnych sezonów. Taki samo los czeka najprawdopodobniej też Franka, jak i Jessicę Jones. Zabieg ten ma związek przede wszystkim z odpaleniem przez Disneya swojej własnej platformy streamingowej (Disney+), co ma nastąpić w tym roku.


Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Captain Marvel
„Captain Marvel” – Najnowsze zdjęcie bohaterki

Do marca coraz bliżej, a Marvel Studios z każdym dniem coraz bardziej bombarduje Internet nowymi materiałami, które pochodzą z Captain Marvel.

Zamknij