Robert Downey Jr. o szansach na ewentualny powrót do MCU

Czy Robert Downey Jr. mógłby wrócić do roli Iron Mana? Potrzebny byłby mocny argument!

Po zakończeniu swojej wieloletniej przygody z Marvel Studios Robert Downey Jr. obecnie angażuje się w promocję filmu Dolittle, jednak fani i dziennikarze wciąż nie dają mu zapomnieć o roli Tony’ego Starka/Iron Mana. W ostatnich wywiadach z ust aktora padło kilka słów, które dały minimalną nadzieję na to, że może jeszcze kiedyś zobaczymy go w MCU.

Zapytany przez Joe Rogana (z kanału YouTube Joe Rogan Experience) o to, czy byłby otwarty na powtórkę roli gdzieś w dalekiej przyszłość, RDJ odpowiedział:

Nie wchodzi w grę, bym zaczynał od nowa. Czuję, że zrobiłem wszystko, co mogłem z tą postacią. By wyrazić się jasno [by coś się zmieniło], potrzebowałbym bardzo mocnego argumentu i musiałby się na to złożyć szereg zdarzeń. Poza tym chcę robić inne rzeczy.

Podczas rozmowy z TODAY, i tego samego pytania, aktor także nie odrzucił całkowicie powrotu do MCU:

Nie jestem pewien. Czy teraz będziemy negocjować? [Robert zażartował] Jestem bardzo zadowolony, po prostu, że skończyło się tam, gdzie miało. Mam szczęście, więc nie jestem tego typu facetem, który… [RDJ urwał myśl] – Chcę spróbować zachować klasę. Ale zobaczymy.

Cofnięcie śmierci Tony’ego zniweczyłoby jeden z najbardziej znaczących momentów Endgame, więc powrót Starka do krainy żywych jest raczej bardzo, ale to bardzo wątpliwy. Niemniej istnieją inne sposoby na to, by Tony “przetrwał”, a RDJ powrócił do jego roli, np. jako A.I. dla następcy Iron Mana.

Dajcie znać, co o tym myślicie! A może macie własny pomysł na to, w jaki sposób Tony Stark mógłby ponownie zagościć w Kinowym Uniwersum Marvela?


Źródło: CBM

1
Dodaj komentarz

1 Wątki/tematy skomentowane
0 Odpowiedzi w temacie
1 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najgorętszy komentarz
1 Komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Diziti

Bez tego aktora Marvel trochę stracił. Ale powinien wrócić jako inna postać. Wyzwaniem byłaby postać Wolverine’a. Ponoć Marvel szuka aktora, który wcieliłby się w tę postać.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Marvel, Phase 4
„Black Widow” i „The Eternals” – opisy fabuły

Marvel opublikował opisy fabuły dwóch nadchodzących w tym roku filmów - Black Widow i The Eternals. Marvel Studios opublikowało nowy

Zamknij