Matthew Rosenberg i Greg Land przejmują serię „Astonishing X-Men”

Nowymi twórcami, którzy będą tworzyć serię komiksową Astonishing X-Men  Matthew Rosenberg i Greg Land

Scenarzysta Matthew Rosenberg (Punisher, New Mutants) i artysta Greg Land (The Incredible Hulk) przejmują kontrolę nad hitową serią Astonishing X-Men. W trzynastym numerze serii, który będzie pierwszym zeszytem stworzonym przez nowych twórców, poznamy nową drużynę bohaterów, w której skład wejdą: Beast, Dazzler, Colossus, Havok i Warpath.

Rosenberg nie zdradził, co doprowadzi do połączenia tych postaci ze sobą, ale zapowiada, że wprowadzi ich w miejsce, w którym nie byli od dłuższego czasu.

 

Mamy nieco inne podejście do naszych X-Men w przypadku tej drużyny. Powody, dla których współpracują i to, co będzie ich misją oznacza, że odegrają oni ważną rolę w uniwersum, co nie miało miejsca od dłuższego czasu.

Choć ta grupa ma w składzie klasycznych X-Men, takich jak Colossus, Beast i Dazzler, jest to wciąż oryginalne zestawienie. W ciągu ostatnich kilku lat Warpath działał głównie w składach X-Force, a Dazzler i Havok pojawili się w niezliczonej ilości drużyn. Colossus był prawdopodobnie najczęściej pojawiającym się bohaterem w różnych zespołach, a także jest obecnie dużą częścią ekipy X-Men Gold.

Zanim nowy zespół wejdzie na scenę, Charles Soule i Gerardo Sandoval zamkną swoją obecnie trwającą historię, w której pojawiają się Havok, Old Man Logan, Bishop, Psylocke, Gambit, Rogue i wielu innych.

Premiera Astonishing X-Men #13 jest zaplanowana na 4 lipca

Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Avengers Infinity War, Hot Toys, Iron Man
„Infinity War” – Zdjęcia zabawek od Hot Toys

Były nowe plakaty, pora więc na nowe zdjęcia zabawek z Avengers: Infinity War od firmy Hot Toys. Wspomniane zdjęcia prezentują całą gamę produktów

Zamknij