Scenarzysta “Deadpoola” potwierdza: Marvel Studios zgadza się na filmy z R!

Paul Wernick, scenarzysta Deadpoola, potwierdził, że Marvel Studios wyraziło zgodę, aby twórcy tej serii nadal tworzyli filmy w kategorii R.

Fani Marvela mieli wiele obaw związanych z przejęciem 20th Century Fox przez Disneya. Fox niedawno rozpoczął eksperymentować z brutalniejszymi filmami z serii X-Men, takimi jak Logan czy Deadpool. Wielu sympatyków mutantów było podekscytowanych tym, co może przynieść przyszłość tej franczyzy, ale kiedy Disney przejął stery i pojawił się pomysł dodania serii X-Men do Marvel Cinematic Universe, wydawało się, że nie możemy już liczyć na więcej produkcji z X-Men w kategorii R, a przyszłość Deadpoola Ryana Reynoldsa jest wątpliwa. Jednak okazuje się, że można odetchnąć z ulgą, ponieważ według najnowszych doniesień Marvel Studios pozwoli na wydanie większej ilości filmów w tej kategorii wiekowej!

Oto, co współautor scenariuszy filmów Deadpool i Deadpool 2, Paul Wernick, powiedział EW na temat przyszłości Deadpoola pod skrzydłami Disneya, podczas promocji produkcji Zombieland: Double Tap:

Ciągle jesteśmy w kontakcie z Ryanem… Mogę powiedzieć, że aktualnie wciąż jesteśmy w fazie ustalania, jak to poprowadzimy. Marvel obiecał, że pozwoli nam nadal tworzyć w uniwersum Deadpoola w kategorii R i mamy nadzieję, że pozwolą nam również nieco wejść do MCU i pobawić się w tej piaskownicy. Zarówno Ryan, jak i my [twórcy] uważamy, że to musi być dobry pomysł, musi wyjść świetnie… Myślę, że kiedy wspólnie przygotujemy nasz wspaniały plan, ruszymy do działania. Ryan jest bardzo zajęty, mamy wiele projektów w kolejce, ale budzimy się myśląc o Deadpoolu i chodzimy spać myśląc o Deadpoolu.

Jest to spory zwrot w trwającego od tygodni dyskusji na temat przyszłości Deadpoola. Do tej pory pojawiały się spekulacje, że Deadpool mógłby przeskakiwać pomiędzy własnymi, solowymi filmami w kategorii R, a produkcjami MCU pozostającymi w kategorii PG-13. Wypowiedź Wernicka wskazuje na to, że takie rozwiązanie jest bardzo prawdopodobne.


Kolejnym dowodem wskazującym na to, że sytuacja uwielbianego przez widzów Najemnika jest rozwojowa może być udostępnione przez samego Ryana Reynoldsa zdjęcie, którym podzielił się na swoim profilu na Instagramie. Wynika z niego, iż Reynolds pojawił się na spotkaniu w siedzibie Marvel Studios.


Źródło: ComicBook

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Błagam niech dadzą wtedy cameo deadpoola do któregoś pajączka albo pajączka do deadpoola i się spełni jeden z mokrych snów fanów komiksów.

Ryan Reynolds jest stworzony do roli Deadpool’a. Jest niezwykle wiarygodny. I dodaje oryginalny rys.

2
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x
()
x
Przeczytaj poprzedni wpis:
Venom, Venom 2
“Venom 2” – Kolejny symbiont w filmie?

W sieci pojawiły się nowe plotki na temat kolejnej postaci, która miałaby pojawić się w filmie Venom 2. Według najnowszych plotek

Zamknij