„Avengers 4” (Plotka) – Tytuł filmu i data trailera?

Ostatnio informowaliśmy Was o tym, iż jeszcze w tym roku mamy ujrzeć oficjalny trailer filmu Avengers 4. Dziś nieco ten temat rozwijamy, aczkolwiek tym razem wieści są niepotwierdzone.

Pewna rosyjska strona internetowa twierdzi, że zna oficjalny tytuł Avengers 4Mało tego. Twierdzą też, że wiedzą kiedy zwiastun filmu wypłynie do sieci. Poniżej możecie znaleźć zrzut ekranu z rosyjskiego portalu społecznościowego VK, gdzie pojawił się post z właśnie taką treścią.

Avengers

Jak widać na załączonym obrazku, prawdziwym tytułem A4 ma być Annihilation, a jego pierwsza zapowiedź ma ukazać się jeszcze w listopadzie. Czy to prawda? Z czasem się przekonamy.


“Infinity War” to bezprecedensowe wydarzenie w historii kina. Spektakularne starcie na śmierć i życie, obejmujące całe, tworzone od dekady filmowe uniwersum Marvela. Entuzjastycznie przyjęta przez widzów i krytyków produkcja Marvel Studios, w której główne role zagrali Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Don Cheadle, Benedict Cumberbatch, Tom Holland, Chadwick Boseman, Zoe Saldana, Tom Hiddleston, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Josh Brolin i Chris Pratt zadebiutowała w Polsce na Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD 5 września.


IW zadebiutowało w kinach na całym świecie 27 kwietnia (w Polsce dzień wcześniej). Kontynuacja, czyli Avengers 4 będzie mieć swoją premierą na początku maja 2019.

Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jeph Loeb o współpracy Marvel Television z Marvel Studios

Jeph Loeb, przedstawiciel Marvel Television, wypowiedział się na temat współpracy z Kevinem Feige i Marvel Studios. Do tej pory Marvel

Zamknij