„Avengers: Endgame” – Chiński promo art i teaser od braci Russo
Dopiero co informowaliśmy Was o tym, że w Chinach film Avengers: Endgame zadebiutuje trochę szybciej niż w reszcie państw, a w sieci już znalazł się nowy promo art związany z tym. W dodatku bracia Russo też dorzucili coś od siebie.
Na najnowszej grafice promującej Endgame mamy piątkę Mścicieli – Hawkeye’a, Thora, Iron Mana, Kapitana Amerykę oraz Ant-Mana. Panowie spoglądają na Szanghaj. Warto również zwrócić uwagę na dość sporych rozmiarów literkę „A”, która układa się z chmur w centralnym punkcie plakatu zaraz nad Starkiem. Co ciekawe, ilustracja reklamuje nie tylko sam film, ale i fanowski event. Zresztą. Zobaczcie sami.
The #Avengers arrive in Shanghai in the promo art for our Chinese Event this April #AvengersEndgame pic.twitter.com/RTsRfADwjK
— Asad Ayaz (@asadayaz) 29 marca 2019
Z kolei bracia Joe i Anthony Russo na swoim oficjalnym Twitterze umieścili nowy wideo teaser czwartej części przygód Mścicieli. Znajdziecie go poniżej. Serdecznie zapraszamy do oglądania.
“This is the fight of our lives.” Marvel Studios’ #AvengersEndgame is in theaters April 26. pic.twitter.com/duc8pvClca
— Russo Brothers (@Russo_Brothers) 29 marca 2019
Po wyniszczających wydarzeniach ukazanych w „Avengers: Infinity War”, wszechświat jest w ruinie na skutek działań Szalonego Tytana, Thanosa. Z pomocą pozostałych przy życiu sojuszników, członkowie Avengers muszą zebrać się raz jeszcze, aby odwrócić to, do czego doprowadził Thanos, i raz na zawsze przywrócić porządek we wszechświecie, bez względu na to, jakie konsekwencje może to ze sobą przynieść.
Czwarta część przygód Mścicieli będzie kulminacją 22 połączonych ze sobą filmów. Pozwoli to widowni doświadczyć punktu zwrotnego w całej tej epickiej wyprawie.