Samuel L. Jackson drugą gwiazdą “Kapitan Marvel”!?

Jakiś czas temu, Samuel L. Jackson sugerował, iż jego postać Nick Fury, może wystąpić w solowym filmie Kapitan Marvel. Nie wiadomo jednak, jaką rolę miał odegrać. Dziś już wiadomo, iż grany przez Jacksona Fury, będzie drugim, głównym bohaterem nadchodzącej produkcji.

Informacja pochodzi od współtwórcy Omega Underground, Christophera M., który oświadczył na swoim Twitterze, iż aktor będzie drugą gwiazdą filmu, do którego zdjęcia rozpoczną się już 8 stycznia, w Atlancie.

 

 

Mimo wszystko, w tym momencie ta informacja nie jest potwierdzona ani przez Marvel Studios, ani przez Jacksona we własnej osobie. Zawsze coś się może zmienić.

Niewiele wiadomo o nadchodzącym filmie Kapitan Marvel. W maju, podczas wywiadu, CEO Marvel Studios Kevin Feige, sugerował, iż historia będzie się skupiać na samej postaci Carol Danvers, a niekoniecznie na jej mocach. Ponadto potwierdził, iż będzie to zdecydowanie filmu typu “geneza”. W komiksach, Carol Danvers służyła jako agent  S.H.I.E.L.D., ściśle współpracujący z Fury’m, w związku z czym, mamy silne podłoże pod rolę Jacksona w tej produkcji.

Kapitan Marvel trafi do kin na świecie 6 marca 2019 roku.


Źródło: ComicBookResource

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Przeczytaj poprzedni wpis:
Doctor Strange na nowym filmiku z “Infinity War”

Doctor Strange wraca do akcji! Niedawno informowaliśmy Was, że na planie Avengers: Infinity War zawitał w końcu Benedict Cumberbatch, czyli sam Doctor Strange. Również

Zamknij