„Daredevil: Born Again” – Deborah Ann Woll powróci jako Karen Page?

Deborah Ann Woll ma sporą szansę na odtworzenie swojej roli w serialu „Daredevil: Born Again”.

Produkcja Daredevil: Born Again jest chyba obecnie najbardziej wyczekiwaną serialową produkcją w całym MCU, więc nic dziwnego, że ciągle mówi się o potencjalnych powrotach. Wśród nich jest oczywiście mowa o Deborah Ann Woll, która w serialu Netflixa wcielała się w postać Karen Page. Collider niedawno rozmawiał z Deborah i zapytał ją o kilka kwestii w temacie serialu:

Więc to znaczy dla mnie tak wiele. Tak bardzo kocham tę postać i tęsknię za nią. Naprawdę czułam się, jakbyśmy czegoś nie dokończyli. Mieliśmy o wiele więcej historii do opowiedzenia. Więc tak, to naprawdę satysfakcjonujące, widząc, jak bardzo ludzie ją kochają i chcą zobaczyć od niej więcej. Mam nadzieję, że wrócę. Jestem tutaj. Znają mój numer.

Jestem dostępna, o ile wiem. Ale to zależy od nich. Wiem, że opowiedzą najlepszą historię Karen Page, jaką będę potrafili. To będzie bardzo ekscytujące. Ale jeśli nie wrócę to będę szczęśliwym widzem.

Daredevil: Born Again to nowy początek dla tytułowej postaci w MCU, więc także to nowy początek dla Karen Page czy też przyjaciela Matta Murdocka – Franklina Nelsona, w którego ponownie mógłby wcielić się Elden Henson.


Źródło: Collider

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x