Elizabeth Olsen & Paul Bettany o związku ich postaci w “Infinity War”

Elizabeth Olsen i Paul Bettany udzielili wywiadu serwisowi CinemaBlend, opowiadając o rozwijającym się związku Visiona i Wandy w Avengers: Infinity War.

Już w pierwszym trailerze Infinity War i na wczesnych zdjęciach z planu mogliśmy zaobserwować, że Vision (w którego wciela się Paul Bettany) zmienił swój image, przybierając ludzką formę.  Fani spekulowali wtedy, że mogło się to stać za sprawą badań doktor Helen Cho (widzieliśmy ją w Avengers: Age of Ultron) nad sztuczną skórą. Portal CinemaBlend rozmawiając z Bettanym i Elizabeth Olsen głównie na temat związku ich postaci w filmie, poruszył również temat zmiany wyglądu syntezoida.

UWAGA! MOŻLIWY SPOILER!

Paul uchylił rąbka tajemnicy. Zdradził, że Vision chciał prowadzić w miarę normalne życie, odkrył więc w sobie nową umiejętność kontrolowania poszczególnych atomów i cząsteczek, bo nie miał innego wyjścia:

Cóż, [jeśli wyglądasz jak Vision] albo jeździsz po świecie i szukasz festiwali lub parad ulicznych, albo zostaje ci Halloween. Na Halloween masz “gotowe przebranie” – to jego [Visona] sposób na wieczorne wyjście. Lub też odkrywasz możliwość zmiany wyglądu za pomocą nanotechnologii.

Wracając do relacji Wandy i Visiona; aktorzy wyjaśnili, że zbliżające się niebezpieczeństwo w postaci Thanosa tylko pogłębi ich więź. W momencie gdy członkowie Black Order próbują zdobyć Kamień Umysłu tkwiący w czole syntezoida, on i Scarlet Witch są już parą.

Bettany stwierdził, że:

W tej chwili są już bardzo w sobie zakochani.

Według Olsen:

Są bratnimi duszami.

Dodatkowo związek z Wandą pozwala Visionowi lepiej zrozumieć, co to znaczy być człowiekiem. A także czym jest miłość (podczas wywiadu Bettany nie omieszkał zanucić sobie I wanna know what love is).

Elizabeth Olsen oznajmiła:

To zdecydowanie najbardziej emocjonalny wątek w jakim uczestniczyłam w filmach z Avengers, na pewno tak jest. Ponieważ kiedy mówimy o tym, że Vision staje się człowiekiem, mamy na myśli jego związek [z Wandą], który opiera się na całkiem solidnych podstawach.

A Paul Bettany dodał:

I znaczących. [Śmiech] Tak, myślę, że to najbardziej emocjonalny motyw.

Ponadto, poświęcenie i niebezpieczeństwo, z jakim wszyscy się spotykamy, stają się ważniejsze niż wiadoma sprzeczka z przeszłości, ponieważ jesteśmy w desperacji. Chodzi o to, że drużyna Avengers, a w zasadzie cała ludzkość jest przepełniona strachem. Więc myślę, że stare urazy [z  ‘Civil War’] zostały pogrzebane i odłożone na później.

Avengers: Infinity War zadebiutuje w polskich kinach 26 kwietnia.

Źródło: CBM/ComicBook

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Captain Marvel
“Captain Marvel” – Pierwszy oficjalny synopsis

Kilka dni temu informowaliśmy Was o nowych zdjęciach z planu Captain Marvel, na których pojawił się Jude Law. Dziś z kolei mamy

Zamknij