Fanowski plakat trylogii Iron Mana

Po zaprezentowaniu podobnych plakatów nawiązujących do trylogii filmów o Thorze i Kapitanie Ameryce, powstał trzeci, tym razem prezentujący wszystkie solowe produkcje o Iron Manie.

Poniższy plakat został wykonany przez francuskiego grafika Juliena Rico Jr. Prezentuje on pierwszą zbroję Tony’ego Starka: Mark I, a także kostiumy War Machine i Iron Patriot. Trzy części, nawiązujące do trzech kolejnych filmów, ustawione obok siebie prezentują rozwój historii postaci: od ucieczki Tony’ego, przez jego początek współpracy z Rhodeym, aż do momentu, gdy jego zbroje wykorzystano do działań militarnych.


Iron Man 1-3

Pozostałe dzieła francuskiego artysty nawiązujące do Marvel Cinematic Universe znajdziecie TUTAJ.

Pierwsza część przygód filmowego Tony’ego Starka ujrzała światło dziennie w roku 2008. Była to przy okazji także pierwsza produkcja, która rozpoczęła całe Kinowe Uniwersum Marvela. Część druga weszła do w 2010. Scena po napisach zapowiadała nadejście Thora. Trójka ukazała się zaś w roku 2013. Była ona również bezpośrednią kontynuacją The Avengers. Tutaj Stark zmagał się z tzw. PTSD. W obrazie War Machine chwilowo zmienił się w Iron Patriota. 


Źródło: ComicBook

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x
()
x
Przeczytaj poprzedni wpis:
Avengers Infinity War, Iron Man
“Infinity War” – Materiały z Iron Manem/Hulkbusterem

Parę dni temu mieliśmy dla Was newsa, w którym ukazywaliśmy Wam figurki Funko Pop! z filmu Avengers: Infinity War. Dziś z kolei

Zamknij