Nowe plakaty trylogii z Kapitanem Ameryką i Thorem

W nocy w sieci wylądowały nowe plakaty, które promują dwie potężne trylogie, wchodzące w skład Marvel Cinematic Universe. Jedna została poświęcona Kapitanowi Ameryce. Druga zaś Thorowi.

Oba plakaty, a w zasadzie tryptyki (trzyczęściowe ilustracje) wykonane zostały przez francuskiego grafika Juliena Rico Jr. Na samej górze pierwszego obrazka widać napis “Sentinel of Liberty”. W naszym języku oznacza to Strażnik Wolności. Na drugim z kolei widnieje napis “God of Thunder”, co chyba każdy umie przetłumaczyć – Bóg Piorunów. W swoim tweetcie Julien poinformował jeszcze, że swoje prace oparł głównie na postaciach. Zapraszamy do oglądania.

 


Captain America: The First Avenger // Captain America: The Winter Soldier // Captain America: Civil War

Captain America, Plakaty

 


Thor // Thor: The Dark World // Thor: Ragnarok

Thor, Plakaty

Warto również zauważyć, że fanarty Rico Jr. zostały wykonane w tym samym (lub bardzo zbliżonym) stylu, w którym stworzono oficjalne alternatywne plakaty do filmów z poprzednich faz MCU. Sprawdźcie zresztą sami i sami też porównajcie.

Avengers: Infinity War wejdzie do polskich kin 26 kwietnia.

Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Black Panther
“Black Panther” – Dwa kolejne spoty reklamowe

Nie ma jeszcze południa, a Marvel Studios przygotowało dla swoich fanów dwa kolejne spoty reklamowe filmu Black Panther. Warto też zaznaczyć, że nie

Zamknij