“Black Panther” – Dwa kolejne spoty reklamowe

Nie ma jeszcze południa, a Marvel Studios przygotowało dla swoich fanów dwa kolejne spoty reklamowe filmu Black Panther. Warto też zaznaczyć, że nie są one wcale takie krótkie, bo pierwszy liczy sobie półtorej minuty, a drugi z kolei minutę. W tym miejscu chciałbym jeszcze dodać, że wczoraj w sieci pojawił się drugi kawałek wchodzący w skład oficjalnej ścieżki dźwiękowej BP.

Pierwszy klip nosi tytuł Good to Be King i jak łatwo się domyślić, skupia się oczywiście na władcy Wakandy – T’Challi. Drugi dzisiejszy materiał wideo z Black Panther nazwany został Warriors of WakandaTen w przeciwieństwie do poprzedniego, kręci się głównie wokół innych “wojowniczych” postaci. Okoye, Nakii i Killmongera. Oba “nagrania” oscylują także w dodatkowe sceny, gdzie aktorzy wcielający się w te postaci, krótko o nich opowiadają. Ot, taki miły dodatek. Zapraszamy do oglądania. Jeden, jak i drugi filmik znajdziecie poniżej.

 

Black Panther wejdzie do polskich kin już w przyszłym miesiącu, prosto w Walentynki – 14 lutego.

Źródło: Marvel-YT

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Skyler Samuels
Skyler Samuels odegra większą rolę w drugim sezonie “The Gifted”

Wygląda na to, że możemy się spodziewać częstszych występów Skyler Samuels w drugim sezonie The Gifted Według informacji podanych przez

Zamknij