“Spider-Man: Into The Spider-Verse 2” oficjalnie zapowiedziane!

To już pewne! Wiemy, że powstanie sequel animacji Spider-Man: Into The Spider-Verse!

W piątek – 1 listopada – na oficjalnym Twitterze Spider-Man: Into The Spider-Verse pojawił się post z zapowiedzią sequelu produkcji. Ta zapowiedziana została bowiem na 8 kwietnia, 2022. To wciąż odległy termin, gdyż czekają nas ponad 2 lata czekania, aczkolwiek biorąc pod uwagę fakt, iż jest to animacja, a nie film i ile czasu oraz pracy trzeba włożyć w tak unikalny styl/kreskę, zdaje się to być logicznym posunięciem.


Przypomnijmy jeszcze, że Into The Spider-Verse skupia się przede wszystkim na perypetiach Milesa Moralesa, który rozpocznie swoją “wędrówkę” w celu rozwinięcia się i zostania godnym następcą Petera Parkera jako Spider-Man. Warto również dodać, iż Nicolas Cage i John Mulaney także zostali zaangażowani do pracy przy projekcie. Panowie użyczają głosu dwójce innych pajęczych postaci (Spider-Man Noir i Spider-Ham). Noir to alternatywna, mroczniejsza wersja Petera, pochodząca Ziemi z czasów wielkiego kryzysu (lata 30.). Z kolei Spider-Ham to jeszcze inne podejście do tej postaci. Niejaki Peter Porker z tamtego uniwersum, którego ugryzła radioaktywną May Parker przemienił się w antropomorficzną świnkę z pajęczymi mocami.


Spider-Man: ITS-V trafiło do brytyjskich kin 12 grudnia. W USA (podobnie jak w Chinach) miało to miejsce 21 grudnia. W Polsce z kolei premiera odbyła się 25 grudnia.

Źródło: ComicBook

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tomek 658

Spiderman jest niezniszczalny.

dominik

sony robi lepsze filmy ze spidermenem niż disney

David

nie mogę się doczekać

3
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x
()
x