„Marvel Legends” – Nowa partia figurek

W sieci tym razem pojawiły się informacje na temat nowych pakietów figurek z serii Marvel Legends.

Pierwszy pakiet nowych produktów z serii Marvel Legends zatytułowany został Amazing Spider-Man, choć w jego skład wchodzą nie tylko same pająki. Mamy tu bowiem Spider-Mana w wersji House of M, a także Scarlet Spidera (Kaine’a Parkera). Oprócz nich kupujący dostają duet Cloak i Dagger, a także Daredevila, Elektrę oraz Doctora Octopusa. Do każdego modelu dołączona jest także jedna część bonusowej figurki, w tym wypadku da się z nich zbudować niejaką Peni Parker (znaną też jako SP//dr) z Ziemi-14512. Cena zestawu to $159,55. Można go zamówić TUTAJ. Premiera zaplanowana jest na lipiec.

Marvel Legends

Drugi pakiet „zabawek” składa się z 6 innych postaci (plus jedna bonusowa oczywiście). Tym razem są to Venom, Carnage, Anti-Venom, Spider-Ham, Scream i Typhoid Mary.  Ten secik kosztuje $167,99, a jego premiera zaplanowana została na sierpień. Zamówić go można TUTAJ.

Marvel Legends


Warto jeszcze wspomnieć, że z okazji 10 lat istnienia MCU wprowadzono już możliwość składania zamówień przedpremierowych także na zabawki z filmowymi inkarnacjami postaci Domu Pomysłów. Poniżej możecie zerknąć na zestaw trzech figurek z Avengers: Infinity War Iron Mana, Thanosa i Doctora Strange’a, którego cena to $69,99. Premiera zaplanowana została na lipiec. Zamówień pre-orderowych można dokonywać TUTAJ.

Avengers Infinity War


Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Evangeline Lilly porównuje „Avengers 4” do serialu „Lost”!

Filmowa Wasp, czyli Evangeline Lilly znajduje podobieństwa w budowie produkcji, w których występowała - w Avengers 4 i w serialu

Zamknij