Michelle Williams w kluczowej roli w filmie “Venom”!?

Michelle Williams negocjuje rolę w filmie Venom

Mimo opóźnień przy rozpoczęciu produkcji filmu Venom, jego obsada nie przestaje się powiększać. Co więcej, wygląda na to, że w ekipie znajdą się same gwiazdy. Do Toma Hardy’ego i Riza Ahmeda może wkrótce dołączyć nominowana do Oscara aktorka, Michelle Williams. Według Variety, Williams prowadzi właśnie rozmowy w sprawie jednej z kluczowych ról.

W kogo miałaby się wcielić? Póki co nie wiadomo, jednak spekuluje się, że aktorka może zagrać ukochaną głównego bohatera – prawniczkę, Anne Weying, która w komiksach była żoną Eddiego Brocka. Anne związana była również z Venomem, ale ostatecznie ten pozbawił ją życia.

Michelle Williams może się poszczycić szeroką filmografią, zagrała w ponad 40 filmach; znana jest m.in. z produkcji Oz: The Great and Powerful, a także z serialu Dawson’s Creek.

Za reżyserię Venoma odpowiada Ruben Fleischer (Zombieland, Gangster Squad), zaś główną rolę odegra Tom Hardy. Konkretna fabuła nie jest obecnie znana. Premiera filmu zaplanowana jest na 5 października, 2018.


Źródło: ComicBookMovie

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Miles Morales
Usunięta scena ze “Spider-Man: Homecoming” udowadnia, że Miles Morales istnieje w MCU

To już oficjalne - Spider-Man: Homecoming wprowadził Milesa Moralesa w MCU Dla tych, którzy są słabo zorientowani w obecnym Spider-Versie, Miles

Zamknij