“Silver Surfer” – Film od Marvel Studios w produkcji?

Od dawien dawna fani domagają się osobnego filmu, którego głównym bohaterem byłby Silver Surfer. Czyżby właśnie nadszedł ten długo wyczekiwany moment?

Najnowsze ploty z The GWW mówią o tym, iż Silver Surfer ma dostać swój własny film kinowy od Marvel Studios. Portal upiera się przy tym, że słyszał, jakoby studio aktywnie pracowało nad tytułem, tyle, że nie ma na ten temat żadnych szczegółowych informacji. Warto też przypomnieć, że jakiś czas temu Adam McKay stwierdził, że bardzo chciałby wyreżyserować film z Surferem. Nie wiemy jednak czy ochotnik na reżysera wciąż byłby takim projektem zainteresowany, a przede wszystkim, czy miałby na niego czas.

McKay ma na swoim koncie takie produkcje, jak obie części serii AnchormanThe Other Guys, Vice (z Oscarem, Złotym Globem, nagrodą BAFTA oraz trzema statuetkami Critic’s Choice) czy jeden odcinek serialu Succession.


Czwarta część przygód Mścicieli jest kulminacją 22 połączonych ze sobą filmów. Pozwoli to widowni doświadczyć punktu zwrotnego w całej tej epickiej wyprawie.


Infinity War zadebiutowało w kinach na całym świecie 27 kwietnia (w Polsce dzień wcześniej). Kontynuacja, Endgame, weszło do polskich kin 25/26 kwietnia. Film można już oglądać w całym kraju.

Przypominamy, że Endgame nie było ostatnim filmem fazy trzeciej Marvel Cinematic Universe. Tę zamknie dopiero Spider-Man: Far From Home, czyli sequel solowych przygód Spider-Mana z Tomem Hollandem w roli głównej.

Peter Parker powraca w „Far From Home”, kolejnym rozdziale przygód Spider-Mana z MCU po „Homecoming”. Nasz przyjacielski Pajączek z sąsiedztwa decyduje się na dołączenie do swojego najlepszego kumpla Neda, a także MJ i reszty ekipy z jego szkoły w wakacyjnej wycieczce do Europy. Niestety, plan Petera, aby zostawić swoje superbohaterskie alter-ego i wszystko co z tym związane w domowej szafie szybko ląduje w koszu. Chłopak niechętnie zgadza się pomóc Nickowi Fury’emu w odkryciu tajemnicy, jaka stoi za atakami dziwnych stworzeń, związanych z poszczególnymi żywiołami, które wywołują prawdziwą panikę na całym kontynencie!”


Spider-Man Far From Home


Far From Home weszło na ekrany kin niecałe trzy miesiące po premierze Avengers: Endgame – 2/5 lipca (wtorek), 2019. Jest to również pierwszy film MCU, który ukazuje świat po wprowadzeniu zmian, do których doszło wraz z premierą wspomnianej czwartej części Mścicieli.


W trakcie panelu Disney+ na D23 Expo poinformowano, że skład czwartej fazy MCU wejdą także seriale Moon Knight, She-Hulk oraz Ms. Marvel. Niestety, na ich temat nie wiemy kompletnie nic.


Phase 4, Faza Czwarta, Marvel Studios, MCU, Marvel Cinematic Universe, Moon Knight

Główne założenia fazy czwartej Marvel Cinematic Universe według słów Kevina Feige to:

– Skupienie się na nowych początkach.
– Wprowadzenie nowych postaci.
– Nowe ekscytujące przygody.
– Rozbudowywanie i dowiadywanie się nowych rzeczy na temat postaci, które już znamy.
– Dostarczenie fanom spektakularnych pod każdym względem seriali od Marvel Studios, które w końcu i bezapelacyjnie zaliczać się będą do MCU.


Źródło: ComicBook

6
Dodaj komentarz

1 Wątki/tematy skomentowane
5 Odpowiedzi w temacie
1 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najgorętszy komentarz
1 Komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ryan J.

Dużo super- bohaterów zasługuje na solowy film choćby Wojów Trzech czyli: Volstaga, Hugon, Fandral, Machine- Man, Inhumans, Beast, Herkules, Wonder- Man, Star Lord, Szop Rocket, Iron Fist, War Machine, Spider Girl. Każdy z nich jest oczekiwany. O każdym mogłaby powstać kinową produkcja.

Pank

Jest tyle możliwości wspomniałeś tylko o dobrych bohaterach. A przecież jest tyle złych. Jak choćby Red Skull, Kingpin, Kraven, Misterio i inni tym podobni.

D.S.W. 17

Tylko czy osoby będą chciały oglądać złych bohaterów.

Bonifacy

Będą, będą na sto procent.

Hafiz

Bo ci źli bohaterowie mają wiele dobrych momentów. Nawet Lord Vader miał momenty w których był bliski jasnej strony mocy.

Filemon

Panie Hafizie pan też ma wzniosłe momenty gdy pisał pan nieprawdę, że Lord Vader był po jasnej stronie mocy. Gdzieś nie mogę sobie tego wyobrazić i przypomnieć.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Olivier Richters Black Widow, Czarna Wdowa
“Black Widow” – Robert Downey Jr. w obsadzie filmu?

W Internecie pojawiła się informacja o rzekomym castingu Roberta Downeya Jr. do roli w filmie Black Widow. Najnowsze doniesienia z portalu Deadline sugerują,

Zamknij