Hugh Jackman rozważa powrót do Wolverine’a na potrzeby “Avengers 4”

Według Sebastiana Stana, czyli filmowego Winter Soldiera, Hugh Jackman rozwiaża powrót do roli Wolverine’a w “Avengers 4”!

Co prawda jest to na razie plotka. Z drugiej strony, puszczona została przynajmniej przez w miarę wiarygodne źródło, a nie kogoś, kto jest kompletnie nieznaną personą. Informacja o tym, jakoby Hugh Jackman miał powrócić do roli Rosomoka, krąży w sieci odkąd Disney ostatecznie zawarł umowę z 21st Century Fox, przejmując tym samym oddziały telewizyjne, jak i filmowe studia. Nawet sam zainteresowany komentował taką możliwość i nie wykluczał powrotu do roli (ostatecznie, jednak zrezygnował).

Podczas ostatniej odsłony Ace Comic-Con, Sebastian Stan stwierdził, że rozmawiał z Hugh w sprawie powrotu do roli Wolverine’a i tym samym zrobienia upragnionego przez fanów crossoveru.

Ostatnio siedziałem wraz z Hugh Jackmanem. Nie wiedziałem o czym mogę z nim porozmawiać, ale zapewniam Was, że powiedział mi kilka interesujących rzeczy. Nie mogę zdradzić więcej, bo coś czuję, że miałbym z tego faktu kłopoty.

Stan wyjaśnił, iż spytał o coś, co sam Hugh rozważał już wcześniej – powrót do roli najpopularniejszego Mutanta z wszystkich. Sam Jackman stwierdził przecież jakiś czas temu, że doszłoby do tego tylko wtedy, gdy mógłby się pojawić w składzie kinowych Avengers.

Spytałem go o to, bo ciągle myślałem, że niezależnie od wszystkiego, “Logan” miał być jego ostatnim filmem jako Wolverine czy coś. Powiedział mi, że być może sam publicznie coś ogłosi, bo podobno myślał o tym i owym. Może więc do czegoś takiego dojdzie, a może nie. Nie wiem.

W lutym ubiegłego roku gwiazdor wspominał o powrocie do roli Rosomaka tylko w przypadku filmu z Avengersami. Temat krąży po sieci od roku, zaś na mocy umowy pomiędzy obojgiem filmowych gigantów taka opcja faktycznie zdaje się mieć możliwość odniesienia sukcesu. Zobaczymy czy Jackman faktycznie się zdecyduje i co wyniknie w związku z tym, jeśli aktor podjąłby taką decyzję.

Avengers 4 zadebiutuje w kinach w przyszłym roku (na początku maja).


Źródło: CosmicBookNews

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Hugh Jackman rozważa powrót do Wolverine’a na potrzeby “Avengers 4”"

avatar
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Grzegorz
Gość

Old Man Logan ok. ale Wolverine więcej mam na Nie niż na Tak.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Guardians of the Galaxy Vol. 3, Disney
Umowa Disney/Fox nie wpłynie na “GotG Vol. 3”

Szum wokół umowy Disney / 21st Century Fox nie mija. Co rusz na horyzoncie pojawiają się kolejne doniesienia w tej kwestii. Tym

Zamknij