„Venom” – Klip z opiniami krytyków

Ostatnio mieliśmy dla Was newsa, gdzie ukazywaliśmy oceny filmu Venom w serwisie Rotten Tomatoes. Sytuacja faktycznie nie wygląda wesoło, bo nowe dziecko Sony Pictures zbiera raczej oceny negatywne, aczkolwiek są też takie, które obraz chwalą.

To właśnie tych użyto w nowym spocie, reklamującym film VenomSprawdźcie  sami. Materiał wideo poniżej.

Tu warto jeszcze jednak dodać, że oceny na portalu Metacritic również nowej produkcji z Tomem Hardym nie rozpieszczają, aczkolwiek najlepiej wyrobić sobie po prostu własną po seansie.


Jak działa Tomatometer (system ocen Rotten Tomatoes).

Tomatometer

Tłumacząc opis z Rotten Tomatoes.com

Tomatometer oparty jest na opiniach setek telewizyjnych i filmowych recenzentów/krytyków. Reprezentuje on procent profesjonalnych opinii na temat danej produkcji, które są pozytywne. Wynik jest kalkulowany, gdy dany tytuł otrzyma przynajmniej pięć recenzji. W momencie, kiedy 60% recenzji filmu/serialu jest pozytywnych, przy jego tytule pojawia się czerwony pomidorek.  Oznacza on, że produkcja jest „świeża”. Gdy pozytywnych recenzji jest mniej niż 60%, tytuł otrzymuje zieloną „plamę”, która oznacza, że jest on „zgniły”.


Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
X-Man, X-Men
Marvel zapowiada „Age of X-Man”

Komiksowe uniwersum Marvela wkrótce wkroczy w Age of X-Man Grudniowe zapowiedzi Marvela ujawniły, że Nate Grey powróci do uniwersum Marvela

Zamknij