Zabawki promujące “Infinity War” mogą przedstawiać nową broń Thora

Wycieki prezentujące zabawki promujące film Infinity War mogą przedstawiać, jak będzie wyglądać nowa broń Thora

W swoim ostatnim filmie Thor podczas starcia z Helą stracił jedną z najważniejszych rzeczy w swoim życiu – swój młot, Mjolnir. I choć może on bez niego żyć, przed konfrontacją z Thanosem zdecydowanie przyda mu się nowa broń. Zdjęcia prezentujące nowe zabawki nawiązujące do filmu Infinity War, mogą wskazywać, jak będzie ona wyglądać.

Największą uwagę fanów przykuło opakowanie jednego z gadżetów, prezentujące Chrisa Hemswortha dzierżącego broń w dłoni.

Wyciek pokazuje (dwuokiego) Thora patrzącego przed siebie z krótko obciętymi włosami i siekierą w ręce. Podczas gdy część broni została odcięta, fani mogą wyraźnie zobaczyć, że przedmiot estetycznie przypomina Ultimate Mjolnir. Jego tylna połowa wygląda bardzo podobnie do młota Thora, który następnie formuje się na kształt pełnowymiarowego topora.

Topór posiada jeden dziwny element, jeśli przyjrzymy się mu dokładnie. Rączka broni nie pasuje do ogólnego wyglądu, ale wygląda jak ramię Groota. Istnieje zatem szansa, że Strażnik Galaktyki powiększy uchwyt nowej broni Boga Gromu.


Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Legion
“Legion” 2. sezon – będzie więcej tańca!

Wiosną na ekrany telewizorów powróci Legion. Niedawno stacja FX udostępniła synopsis 2. sezonu, a teraz Dan Stevens obiecuje jeszcze więcej

Zamknij