„Avengers: Endgame” – Zakulisowy klip z obsadą filmu!

Robert Downey Jr. udostępnił na swoim oficjalnym Instagramie nowy filmik związany z filmem Avengers: Endgame.

Okazuje się, że w pewnym momencie kręcenia Avengers: Endgame cała obsada filmu śpiewała Happy Birthday z pewnej konkretnej okazji… Chodzi tu o urodziny pierwszego Iron Mana z roku 2008. Na materiale wideo zobaczyć możemy samego RDJ, a także Chrisa Evansa, Chrisa Hemswortha, Paula Rudda, Toma Hollanda, Pom Klementieff, Chrisa Pratta, Seana Gunna, Chadwicka Bosemana, Danai Gurire, Marka Ruffalo, Evangeline Lilly, Elizabeth Olsen oraz Anthony’ego Mackiego. Załapał się tam także jeden z dwójki reżyserów – Anthony Russo.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#Happy 11th #Birthday to the 1st #IronMan film, released on this day in 2008… #TeamStark #thankyou (🎥 @jimmy_rich )

Post udostępniony przez Robert Downey Jr. (@robertdowneyjr)


Avengers Endgame

Po wyniszczających wydarzeniach ukazanych w „Avengers: Infinity War”, wszechświat jest w ruinie na skutek działań Szalonego Tytana, Thanosa. Z pomocą pozostałych przy życiu sojuszników, członkowie Avengers muszą zebrać się raz jeszcze, aby odwrócić to, do czego doprowadził Thanos, i raz na zawsze przywrócić porządek we wszechświecie, bez względu na to, jakie konsekwencje może to ze sobą przynieść.


Czwarta część przygód Mścicieli będzie kulminacją 22 połączonych ze sobą filmów. Pozwoli to widowni doświadczyć punktu zwrotnego w całej tej epickiej wyprawie.


Infinity War zadebiutowało w kinach na całym świecie 27 kwietnia (w Polsce dzień wcześniej). Kontynuacja, Avengers: Endgame, weszło do polskich kin 25/26 kwietnia. Film można już oglądać w całym kraju.

Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Morbius, The Living Vampire
„Morbius” – Tyrese Gibson wrzuca fotkę z planu

W połowie kwietnia informowaliśmy Was, że wiemy już w kogo w filmie Morbius wcieli się Tyrese Gibson. Dziś z kolei mamy dla

Zamknij