Film o Black Widow coraz bardziej prawdopodobny – wybrano scenarzystę!?

W sieci pojawiły się nieoficjalne doniesienia, jakoby Marvel Studios podjęło pierwsze konkretne działania w związku z solowym filmem o Black Widow.

O powstaniu produkcji z Natashą Romanoff w roli głównej spekulowano od dawna. W tamtym roku na temat ewentualnego filmu Black Widow mówili między innymi Chris Evans, Taika Waititi i sam Stan Lee. Także Kevin Feige – szef Marvel Studios – wydawał się przychylnie nastawiony do takiego projektu.

Teraz, jak podaje Variety, różne źródła sugerują, iż pomysł jest ciągle w powijakach, ponieważ film nie dostał jeszcze od studia “zielonego światła”, ale wybranie scenarzysty ma być pierwszym krokiem, który coś w tej kwestii zmieni.

Podobno Kevin Feige spotkał się z kilkoma potencjalnymi kandydatami do napisania skryptu i ostatecznie jego wybór padł na panią Jac Schaeffer. Z dalszych doniesień wynika, iż przedstawiciele Marvela rozmawiali także ze Scarlett Johansson, aby omówić to, co chcieliby zamieścić w scenariuszu.


(Scarlett Johansson/Jac Schaeffer - źródło: empireonline.com)

Schaeffer jest lepiej znana ze swojej pracy przy takich filmach jak: TiMER Nasty Women czy krótkometrażowym obrazie Mr. Stache Napisała też scenariusz do The Shower, który znalazł się na tzw. Black List (ranking najlepszych scenariuszy z danego okresu, które wciąż nie zostały zrealizowane/zamienione w film); opowiadającym komediową historię inwazji obcych podczas przyjęcia baby shower. Pomysłem tym zwróciła na siebie uwagę Anne Hathaway, która postawiła wystąpić filmie, jak również zostać jego producentką.

Na chwilę obecną Marvel w żaden sposób nie skomentował tych informacji. Pozostaje czekać na stosowny komunikat.


Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Avengers 4 - zdjęcia
Nowe zdjęcia z planu “Avengers 4”

W sieci pojawiła się właśnie kolejna partia zdjęć z filmu Avengers 4, które wśród fanów wprowadziły sporo zamieszania, gdyż nie do

Zamknij