Grandmaster i Darryl współlokatorami – powrót Marvel One-Shots!

W zeszłym roku dużo mówiło się o powrocie do serii krótkometrażówek Marvel One-Shots dodawanych do filmów Marvel Studios na Blu-rayu. Teraz oficjalnie wiadomo, że po ponad 3-letniej przerwie, przy okazji wydania Thor: Ragnarok na DVD i Blu-ray (6 marca), dostaniemy nowy filmik. Wystąpią w nim Darryl i jego nowy kompan… Grandmaster!

Już w październiku 2017 Jeff Goldblum wyjawił, iż po Ragnarok Taika Waititi nakręcił z nim jeszcze “coś”. Miało to być wyjaśnienie, co stało się z Grandmasterem po wydarzeniach przedstawionych w filmie. Goldblum przyznał wtedy, że jego bohater zamieszkał w Australii, w małym mieszkanku. Nie trudno było zgadnąć, że to scenariusz na kolejny One-Shot, a owo mieszkanko będzie współdzielił z nim Darryl Jacobson (Daley Pearson).

Darryl pojawił się dotychczas w dwóch wcześniejszych filmikach, a wtedy jego współlokatorem był Thor. Po odejściu boga piorunów, chłopak musiał poszukać kogoś na jego miejsce. A że padło na Grandmastera, cóż… Przeczytajcie synopsis!

Świeżo zdetronizowany władca Sakaar, Grandmaster, wyrusza na Ziemię, aby rozpocząć nowe życie. Minął ponad rok odkąd Thor opuścił Australię, a Darryl ma problem z opłaceniem czynszu. Teraz Darryl potrzebuje nowego współlokatora, aby ten pomógł mu w uiszczaniu comiesięcznych opłat. Na nieszczęście dla Darryla, Grandmaster był jedynym, który odpowiedział na jego ogłoszenie “Poszukiwany współlokator”, i tak z braku innych możliwości, Grandmaster się wprowadza!

Biorąc pod uwagę komediowy talent Goldbluma, a także fakt, że to Waititi jest reżyserem, możemy z góry założyć, iż nowy One-Shot dostarczy nam mnóstwo śmiechu. Jest na co czekać, tylko Darryla szkoda…

Dla przypomnienia, poniżej możecie zobaczyć wcześniejsze odsłony Thor’s Roommate!


Źródło: ComicBook/FilmIsNow

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Black Widow - Avengers: Infinity War
Film o Black Widow coraz bardziej prawdopodobny – wybrano scenarzystę!?

W sieci pojawiły się nieoficjalne doniesienia, jakoby Marvel Studios podjęło pierwsze konkretne działania w związku z solowym filmem o Black

Zamknij