„Venom” – Tom Hardy jako Eddie Brock na oficjalnej fotce

Parę dni temu informowaliśmy Was o tym, że ponoć już niedługo fani mają otrzymać od studia Sony wgląd na postać ikonicznego symbiontu z filmu VenomPóki co jeszcze to nie nastąpiło. Jednakże dziś zadebiutowała w sieci pierwsza oficjalna fotografia Toma Hardy’ego w roli Eddiego Brocka.

Fotka przedstawia głównego bohatera filmu Venom – Eddiego Brocka. Ten trzyma w swoich rękach coś, co przypomina dziennik. Wydaje się również, że otoczenie, w którym znajduje się postać może być biblioteką. Ciężko jednak stwierdzić, gdyż tło jest rozmazane. Miałoby to jednak sens, gdyż Brock jest przecież dziennikarzem/reporterem. W takim układzie posiadanie notatnika z masą różnorakich zapisów byłoby dość logiczne. Szczególnie, gdy na co dzień zajmujesz się dociekaniem prawdy. Co do wyglądu protagonisty – nie różni się on raczej niczym specjalnym, szczególnie gdy spojrzymy na Toma przez pryzmat poprzednich tytułów z jego udziałem. Warto jeszcze dodać, że zdjęcie ujrzało światło dziennie dzięki serwisowi IGN. Możecie je zobaczyć poniżej.

Venom - Tom Hardy - Eddie Brock - IGN

Teraz pozostaje nam już tylko czekać na oficjalne grafiki z aktorem w wersji z nałożonymi na niego efektami komputerowymi (za pomocą techniki Motion Capture CGI). W ten sposób powstanie filmowy Venom.

Nowa produkcja Sony trafi do kin 5 października.


Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Grandmaster Jeff Goldblum
Grandmaster i Darryl współlokatorami – powrót Marvel One-Shots!

W zeszłym roku dużo mówiło się o powrocie do serii krótkometrażówek Marvel One-Shots dodawanych do filmów Marvel Studios na Blu-rayu.

Zamknij