Już niebawem zobaczymy filmową sylwetkę Venoma

Według serwisu IGN, jeszcze w tym tygodniu zobaczymy jak prezentuje się filmowa wersja Venoma!

Tak przynajmniej donoszą zachodnie media. To pierwszy krok w stronę utworzenia Uniwersum Marvela od Sony Pictures. Skupiać się będzie ono (a przynajmniej na ten moment) na postaci Eddie’go Brocka (w tej roli Tom Hardy), który niebawem stanie się nosicielem kosmicznego symbiontu. W skład wyżej wspomnianego świata niestety nie wlicza się Spider-Mana/Peter Parker, który od kilku lat jest częścią MCU. Zamiast niego dostaniemy Venoma.

Głowa Marvel Studios, Kevin Feige potwierdził w letnim wywiadzie dla serwisu Comicbook.com, że Venom będzie operować poza głównym nurtem Marvel Cinematic Universe, przez co nie dojdzie raczej do jego spotkania z Pajączkiem (odgrywanym przez Toma Hollanda).

Podczas ostatniego Comic-Conu, który odbył się w Brazylii (w Sao Paulo), zaprezentowano oficjalne logo filmu (wraz z tytułowym symbiontem), mocno inspirowane tym z komiksów. Niemniej jednak, nic więcej nie pokazano.

Wykreowany przez Hardy’ego anty-bohater będzie stworzony przy pomocy techniki motion-capture (przechwytywania obrazu), zaś sam film ma być horrorem science-ficition, który ma podobno otrzymać kategorię wiekową R (dla osób powyżej 15 roku życia). Przynajmniej tak deklaruje Matt Tolmach, producent filmu. W tej sprawie miał on naprawdę niewiele do powiedzenia, a jego odpowiedź brzmiała następująco:

Zrobimy to właściwie.

Wszystko okaże się za niecały rok, kiedy film trafi w końcu do kin. Mówiąc konkretniej – 5 października.


Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
X-Men
“Superbohaterowie Marvela #12: X-Men” – Recenzja

Superbohaterowie Marvela #12: X-Men Prześladowani od samego początku Tom kolekcji Superbohatrowie Marvela poświęcony grupie X-Men należał do najbardziej przeze mnie

Zamknij