Nowe zdjęcia z planu “Avengers 4”

W sieci pojawiła się właśnie kolejna partia zdjęć z filmu Avengers 4, które wśród fanów wprowadziły sporo zamieszania, gdyż nie do końca wiadomo w jaki sposób mają one być odbierane. Fotki prezentują Kapitana Amerykę, Ant-Mana, Bruce’a Bannera oraz Tony’ego Starka.

Wszystko wskazuje na to, że zdjęcia do Avengers 4 zmierzają ku końcowi. Co kilka dni do internetu trafia jakaś wieść odnośnie tego, że kolejni aktorzy kończą swój udział w zdjęciach do produkcji. Dziś z kolei mamy dla Was nowe fotki z planu, które pojawiły się w sieci za pośrednictwem serwisu Just Jared. Spójrzcie zresztą sami.

Jak widać, Cap ma na sobie swój kostium z roku 2012 (The Avengers), blond czuprynkę i brakuje mu brody. Z tego też powodu spekuluje się, że scena ta ma być retrospekcją. Kłóci się to jednak z faktem, iż Ant-Man śmiga w swoim najnowszym stroju. W związku z tym powstała też teoria, że w czwartej części przygód Mścicieli dojdzie do paradoksu czasowego. Ile w tym prawdy? Nie wiadomo. Zauważmy jeszcze, że Bruce (Mark Ruffalo) znajduje się w swoim kostiumie do CGI, a Tony wbił się w niebieski “kubraczek” z logiem S.H.I.E.L.D. na ramieniu.

W dodatku, na dłoniach bohaterów można zauważyć swego rodzaju urządzenia z kryształami w ich centrum. Niestety, na dzień dzisiejszy przeznaczenie tych przedmiotów nie jest znane. Na jakiekolwiek wyjaśnienia przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Avengers 4

Więcej fotosów możecie znaleźć TUTAJ

Źródła: CosmicBookNewsJustJared, MCU-FB

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Stan Lee
Stan Lee oskarżony o molestowanie seksualne

Stan Lee - ikona Marvel Comics, został oskarżony o molestowanie seksualne Od jakiegoś czasu coraz częściej i głośniej mówi się

Zamknij