Stan Lee oskarżony o molestowanie seksualne

Stan Lee – ikona Marvel Comics, został oskarżony o molestowanie seksualne

Od jakiegoś czasu coraz częściej i głośniej mówi się o przypadkach molestowania seksualnego w USA (szczególnie w Hollywood), jak i o osobach, które się tego dopuściły. Cała ta sprawa zaczęła przybierać na sile mniej więcej od momentu, gdy na światło dzienne wyszły niezbyt przyjemne fakty z życia pewnego aktora. Mowa tu oczywiście o Kevinie Spacey. Nie tak dawno temu, dokładnie o to samo posądzono T.J. Millera. Tym razem na celowniku znalazł się Stan Lee.

Stan “The Man” został oskarżony przez pielęgniarki, które zostały przez niego zatrudnione. Kobiety zarzucają mu między innymi to, że w ich obecności chodził nago po domu, zmuszał je do seksu oralnego czy też do sprawiania mu przyjemności pod prysznicem. Firma która najęła pielęgniarki ikonie Marvela deklaruje, iż Stan miał molestować każdą jedną pielęgniarkę, która była pracowała w jego domu.

Prawnik Stana – Tom Lallas – zaprzecza oczywiście wszystkim oskarżeniom, nazywając je fałszywymi:

Pan Lee kategorycznie zaprzecza tym fałszywym i nikczemnym zarzutom. Ponadto, nie ugnie się pod presją jakichkolwiek wymuszeń czy szantaży. Również żadna suma pieniędzy nie zostanie z tego tytułu komukolwiek wypłacona, gdyż mój klient absolutnie nie zrobił niczego złego.

Według informacji, będących w posiadaniu Lallasa, policja nie włączyła się w przebieg całej sprawy i żadne postępowanie nie zostało jeszcze wszczęte.

Firma, która zatrudniała pielęgniarki przestała pracować dla Stana pod koniec 2016 roku, a ich obecni zarządcy – Vitale Nursing Inc. – deklarują, że Lee jest:

Kulturalnym, miłym i pełnym szacunku człowiekiem.

Nazwiska kobiet oraz firmy, która wówczas opiekowała się Stanem nie zostały podane do wiadomości publicznej.

Należy jeszcze pamiętać, że nic nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone. Na dzień dzisiejszy przypomina to raczej słowne utarczki. Ciekawszym jednak będzie to, jak zareaguje i ustosunkuje się do tego firma, jaką jest Marvel


Źródło: ComicBookMovie

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Gambit
Znamy datę rozpoczęcia produkcji filmu “Gambit”

Oficjalne rozpoczęcie prac nad filmu Gambit to już tylko kwestia miesięcy.  Według informacji podanych przez serwis Omega Underground, proces tworzenia Gambita rozpocznie

Zamknij