Znamy datę rozpoczęcia produkcji filmu “Gambit”

Oficjalne rozpoczęcie prac nad filmu Gambit to już tylko kwestia miesięcy.  Według informacji podanych przez serwis Omega Underground, proces tworzenia Gambita rozpocznie się już 19 marca w Nowym Orleanie.

Channing Tatum wcieli się w rolę Remy’ego LeBeau, Mutanta-złodzieja znanego właśnie jako Gambit. Gore Verbinski wyreżyseruje film.

Sam Tatum wypowiedział się, dlaczego tak bardzo lubi tę postać:

Nie było u nas sklepu z komiksami, ale kreskówka była w telewizji i on był tym fajnym facetem z grupy Cajun. I był najłatwiejszą postacią do zabawy jako dziecko, ponieważ można było po prostu odkręcić uchwyt miotły, zdobyć paczkę kart i owinąć wokół głowy chustkę. Dobrze się bawiliśmy, rzucając kartami i próbując wybić oczy naszych przyjaciół przez długość salonu.

On jest po prostu fajny, stary. Jest jednym z niewielu superbohaterów, który reprezentuje specyficzną kulturę. Nie mówi jak waniliowy (zwykły) Amerykanin. Pochodzi z konkretnej geo-lokalizacji w Nowym Orleanie, co jest naprawdę specyficzną rzeczą.

Warto jeszcze dodać, że do pracy nad produkcją dołączyło ostatnio parę osób. W tym koordynator kaskaderów z Captain America: The Winter Soldier.

Wstępna data premiery filmu jest zaplanowana na 14 lutego, 2019 roku.

Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Avengers, Karen Gillan, Nebula
Karen Gillan zakończyła zdjęcia do “Avengers 4”

Najpierw Elizabeth Olsen i Paul Bettany. Później Jeremy Renner i Scarlett Johansson. Jeszcze później Chris Hemsworth. Tym razem zaś Karen Gillan,

Zamknij