Figurka Black Widow od Sideshow

Zaprezentowano pierwsze spojrzenie na statuetkę Czarnej Wdowy od Sideshow Collectibles!

W świetle informacji o prawdopodobnym filmie o Black Widow, logicznym wydaje się posunięcie w kierunku gadżetów powiązanych z tą postacią.

Widoczna na poniższej fotografii statuetka, nie jest póki co na sprzedaż, aczkolwiek fani już mogą zapisywać się do newslettera na stronie producenta, gdyż figurka prędzej czy później pojawi się w pre-orderowych propozycjach. Nowa inkarnacja Natashy wchodzi w skład serii Premium Format, charakteryzującej się ręcznym malowaniem i rzeźbą. Wiele z nich ma dodatkowe akcesoria, jak wymienne głowy czy też dłonie. Wszystkie produkty z tego cyklu wykonane są w skali 1:4 (czterokrotnie pomniejszone w stosunku do rozmiarów oryginalnych postaci) i wcale nie ograniczają się one jedynie do Marvela. Znajdziemy tam szereg postaci z takich uniwersów jak DC, Star Wars czy G.I Joe (+ wiele innych popkulturowych hitów). Ceny jakie osiągają, dobijają czasami nawet i do 700. dolarów od sztuki. Warto także zaznaczyć, że na ogół wspomniane modele są mocno limitowane, co znaczy, że ich liczba jest ograniczona. Gdyby tego było mało, producent praktycznie nigdy  nie decyduje się na wznowienia.

Podobnie jak w przypadku wszystkich figurek z tej serii, Black Widow również będzie inspirowana swoją inkarnacją znaną z komiksów. Nie znamy póki co dokładnej ceny, ani akcesoriów, jakie dołączone zostaną do zestawu. Poprzednia wersja statuetki Wdowy była wydana w roku 2013, a cały jej nakład został całkowicie wyczerpany/wyprzedany.

Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Black Panther
Kolejny utwór ze ścieżki dźwiękowej do “Black Panther”

W ubiegłym tygodniu w sieci zadebiutował pierwszy utwór, który wchodzi w skład oficjalnego soundtracku do filmu Black Panther. Dziś z kolei podsyłamy

Zamknij