Nowe zdjęcie z planu “Avengers 4” może obalać ostatnie fanowskie teorie!

Niedawno opublikowana porcja zdjęć zza kulis powstawania Avengers 4 wywołała lawinę spekulacji i fanowskich teorii na temat podróży w czasie czy alternatywnych rzeczywistości.  Tymczasem nowa fotografia zdaje się wskazywać na całkiem inne rozwiązanie fabularne.

Fotograf Joe Passori zamieszczając na Instagramie kolejne już ujęcia z planu Avengers 4 w Atlancie położył niejako kres wcześniejszym domysłom. Kadry niczym z bitwy z Chitauri w Nowym Jorku czy Captain Ameryka bez brody w swoim starym kostiumie niekoniecznie muszą oznaczać magiczną manipulację czasem lub inny wymiar. Wszystkiemu winna może być pomarańczowa walizka z napisem Binary Augmented Retro Framing!

BARF! On set

Post udostępniony przez Joe Passori (@passorijoe)

Why didn’t anyone tell me this was not right side up?

Post udostępniony przez Joe Passori (@passorijoe)

Wspomniany wyżej termin, w skrócie B.A.R.F. (w polskiej wersji Komputerowy Ultrakonstrukt Psychiki Afektywnej czyli K.U.P.A. – tak, nazwa niezbyt dopracowana, ale i w oryginale Tony Stark nie był z niej zadowolony, gdyż z ang. “barf” to “rzygi/rzygowiny”), to technologia Starka, która pojawiła się już w Captain America: Civil War.  Tam, w jednej z początkowych scen, Tony zaprezentował B.A.R.F. na pokazie w M.I.T.; demonstracja polegała na odtworzeniu ostatnich chwil, które Stark spędził ze swoimi rodzicami. W założeniu wynalazek miał pomóc ludziom oczyszczać się z traumatycznych wspomnień.

W związku z powyższym pojawiają się kolejne pytania: Czy śmierć któregoś bohaterów tak przybije resztę, że tylko technologia będzie zdolna ukoić żal? Czy może wydarzenia z przeszłości zawierają jakieś cenne wskazówki, jak wygrać z Szalonym Tytanem lub jak nie dopuścić do jego pojawienia się na Ziemi?

Wszystkiego dowiemy się w maju 2019 roku, gdy Avengers 4 wejdzie do kin!


Źródło: CBR

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Black Widow, Sideshow
Figurka Black Widow od Sideshow

Zaprezentowano pierwsze spojrzenie na statuetkę Czarnej Wdowy od Sideshow Collectibles! W świetle informacji o prawdopodobnym filmie o Black Widow, logicznym

Zamknij