Figurki – Spider-Man z PS4 i War Machine Mark IV

W sieci pojawiła się zapowiedź dwóch nowych marvelowych produktów od firmy Hot Toys. Będą to naprawdę szczegółowo wykonane figurki.

Figurki te przedstawią postaci Spider-Mana (w wersji z nadchodzącej gry na PlayStation 4) oraz War Machine’a (zbroja Mark IV z Infinity War). Poniżej znajdziecie zdjęcia obu zabawek, a także niezbędne szczegóły.


Spider-Man

Jak widać nowy zabawkowy Spider-Man oparty jest, jak wspomniano wyżej, na zaawansowanym kostiumie z gry, która we wrześniu wejdzie do sklepów. W skład zestawu wchodzą: głowa w nowym styly, trzy pary wymiennych oczu, tułów w nowym stylu i wymienialne ręce. Do tego dorzucono także akcesoria, jak Spider-dron, miny, bomby sieciowe, Spider-pluszak, Vulture-zakłócacz, smartfon, a także kilka innych rzeczy.


War Machine

W skład zestawu dołączonego do figurki War Machine’a (Mark IV / Infinity War) wchodzą: podświetlana LEDowo maska/hełm, metaliczna srebrno-szaro-czarna zbroja z wzorami i kamuflażem moro. Dalej są podświetlana LEDowo klatka piersiowa z reaktorem łukowym i repulsorami, wymienne elementy na przedramiona, sterowalny karabin maszynowy (na barku), wyrzutnie rakiet a także podstawka.


Od poniedziałku (TUTAJ) można składać już zamówienia przedpremierowe na obie figurki.

Źródło: ComicBook

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x