“Infinity War” – Nowe plakaty i art promocyjny

Do premiery Avengers: Infinity War pozostały niecałe dwa tygodnie, a Marvel Studios robi wszystko, aby wypromować go tak bardzo, jak tylko się da. Tym razem za sprawą nowych plakatów i artów.

Najnowsza partia grafik, które reklamują Infinity War składa się z dwóch oficjalnych plakatów kinowych z bohaterami produkcji, a także z jednym azjatyckim artem. Wspomniane plakaty swoim układem i kompozycją przypominają trochę te, które charakterystyczne są przede wszystkim dla sagi Star Wars. Arcik z kolei oprócz promocji samego filmu, nawołuje także do zakupu zabawek związanych z nim od firmy Hot ToysWszystkie trzy obrazki znajdziecie poniżej.


Bezprecedensowa kinowa przygoda, która od dziesięciu lat siedziała w głowach ludzi z Marvel Studios, i do której prowadził cały dotychczasowy kierunek obrany przez Marvel Cinematic Unvierse. “Avengers: Infinity War” ukaże na srebrnych ekranach największą, najbardziej epicką, a zarazem ostateczną batalię w historii. Członkowie Avengers oraz ich super-sprzymierzeńcy będą musieli poświęcić wszystko w próbie pozbycia się potężnego Thanosa, zanim, dzięki posiadanej mocy, doprowadzi on do całkowitej anihilacji kosmosu.
Reżyserami filmu są Anthony i Joe Russo, a producentem Kevin Feige. Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Michael Grillo, a także Stan Lee są natomiast producentami wykonawczymi.  Tworzeniem scenariusza zajął się duet: Christopher Markus & Stephen McFeely. “A: Infinity War” trafi do kin w Stanach Zjednoczonych 27 kwietnia, 2018. Jego kontynuacja, “Avengers 4”, zadebiutuje rok później (2019).

Avengers: IW zadebiutuje 27 kwietnia (w Polsce dzień wcześniej).

Źródło: CosmicBookNews, ComicBook

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Marvel Comics
Ograniczenia w rysowaniu postaci Marvel Comics. Co dalej z umową Disney/FOX?

Artysta Reilly Brown ujawnia, z jakimi ograniczeniami muszą mierzyć się rysownicy Marvel Comics. Prezes Foxa podaje prawdopodobny termin sfinalizowania umowy

Zamknij